Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici

Go down 
+34
hemarikon
Pinki
nikadkraja
oggy
Svjetlonoša
skit
elvira
SunGazing
Coco_Lu
NaNi
Iskra 2007
danielatolic
stela
Bratic
grimalda
vilazd
armistič
david
alenzenzo
Greens
XYZ
Beralios
r8
yak
pasija
cybermikans@yahoo.com
shamman
geronimo
zole052
leoserp
Helios
Admin
Nitko
Apsolut
38 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
Autor/icaPoruka
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimepon lis 26, 2009 2:14 pm

elvira je napisao/la:
Pa zasto ne pokusas potisnuti ?

I ovaj post ti je dokaz tvog ega kojeg trebas sama ukrotiti... sama kritika da znam vise od Hire je ego i to je tvoj problem sto ja razumem jer se u prvih 15 minuta benefita jaca um i svasta se dogadja, tvoj nacin obracanja meni nije ljudski i nije u redu... ja kazem opet radite kako vi zelite (slobodno glumite macke sa nogama u pesku na sred stana) ali to ne pravi nikakvu razliku od prakse sungazinga u obuci.

Ps. pa valda mogu i ja da se pozovem na razgovor sa hirom koji sam imao na ovu temu i na svoje licno iskustvo?

Jel vidis sad malo koliko je daleko otisao tvoj ego?

Evo ti informisi se malo na duhvno metru na nasoj temi:

http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/duhovnomerrasprave.htm

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
elvira

elvira


Broj postova : 22
Join date : 03.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimepon lis 26, 2009 2:31 pm

no coment.
[Vrh] Go down
danielatolic




Broj postova : 4
Join date : 14.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Svak svoje zna   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimepon lis 26, 2009 5:02 pm

nikadkraja
sri ruj 30, 2009 6:04 pm Tema: [No title]

--------------------------------------------------------------------------------

Ej! Moji prijatelji su reikisti, i ja sam htio bit ali nisam igrom slučaja..
Htio bi ti skrenut pozornost na jednu stvar: Reikisti umiru.
Nije panika, ali da znaš, nešto sa obukom reikija ne valja! Zlatko Dumančić kaže da većina njegovih pacijenata koji su umrli jer im se nemože pomoć bili su reiki majstori zadnjeg stupnja i to svi barem 3 godine na najvišem nivou. (do 10g)

E sad.. moja pretpostavka je da je reiki novonastala metoda te da se u njemu ne uvježbava ukorjenjivanje energije. Sve stare metode rada s energijom imaju ovu ili onu formu ukorjenjivanja, tai chi, kung fu, bagua, shaolin monkovi, zen, kharamupanatra, i yoga. Samo reiki ne.

Ukorjenjivanje je sprovođenje viška energije u tlo, uzemljenje. Osim u quigongu, tamo se energija tijela spaja s tlom u svrhu crpljenja chi-ja zemlje. tla.

E sad, dobro je da vježbaš solarnu yogu, i bilo bi ti mudro svaki dan hodati bosa kako HRM preporučuje, jer se time u 1 godini postiže trajno spajanje s tlom, i više ne moraš bit bosa ni gledat u sunce, energija protiče kroz tebe i ovako i onako..

Sad, imam blagu nedoumicu: dali ti je bolje počet odma šetat bosa ili tek kad dođeš do 44 Min? ja bi rekao odmah jer je inicijacija reikija vrlo snažna i imaš puno energije. Višak energije uzrokuje probleme sa mozgom, a Zlatko Dumančić to nije mogao riješiti jer on ne ukorjenjuje tvoj energetski sustav to je nemoguće. On može ili izvući loš chi ili ti dati dobar chi. nemože te ukorijeniti, to moraš sama..

HRM navodi da se hoda bos jer se tako stimuliraju žlijezde, ali to je samo dijelom točno. To također spaja tijelo sa zemljom na energetskom nivou!

Kad u quigongu stoje i vježbaju ukorjenjivanje, ljudi moraju blago zgrčit nožne prste da odterete sredinu tabana između jastučića, točku koja provodi chi gore-dolje. hodom u tenisicama se ta točka blokira jer gornji dio cipele stišće svod stopala prema dolje. Kad malo zgrčiš prste, težište ti pređe na vanjski rub tabana iodtereti tu točku. Eto, htio sam pomoći.. ukazao sam ti na očiti problem, sad radi stim što znaš..




Eo ovako moj prijatelju jogiju,
svi ljudi "umiru" pa i reikisti, taj trenutak dođe kad tad, bez obzira na tehiku samopomoći kojom se baviš. S mojom obukom je sve u redu.
Gledala sam jedan dokumentarac Z. Dumančića i znam da on ne simpatizira reikiste što on i može ako hoće. Naime, moja obuka reikija meni preporučuje da nemam mišljenje o tehnikama kojima se ne bavim jer ih samim time i ne poznajem (u to je uključena i zapadna medicina). A ako sam neke prakticirala, pa mi se nisu dale rezultate koje očekujem, to znači da ne trebam očekivati, a ne da ta tehnika nije dobra. To je jednostavno moja percepcija iste kao što je mišljenje Z.Dumančića o reikiju njegova percepcija ili njegova istina koja nije nužno moja ili tvoja istina.
Druga preporuka reikija jest ta da se ljude ne savjetuje šta trebaju činiti (što Z.Dumančić radi) jer postoji uzročno-posljedična veza. Laički rečeno: "e kad si tako pametan za druge, eve tebi situacija (ili kako ljudi kažu problem) pa se ti druže snađi. Pod ovim podrazumijevam da život ne traje bukvalno, kako se danas vjeruje, od rođenja do smrti.
Još jedna preporuka u reikiju je ta da ako smatraš da je netko "teško bolestan" tada ga ne uznemiravaš sa svojim dijagnozama, a sigurno nećeš nekome reći da će umrijeti.
Što se tiče nekih znanstvenih činjenica vezanih za reiki, dosta sam čitala, proučavala fiziku, kvantnu fiziku i svašta nešta ubrzo nakon inicijacije jer sam, naravno, bila znatiželjna. No, danas me ti odgovori više ne zanimaju, objašnjenja mi nisu potrebna kad vidim da je SVE U REDU, KAKO TREBA BITI. Gledam na to kao da čovjek ne želi koristiti npr. frižider dok ne shvati kako funkcionira, pa dok shvati mlijeko se pokvari ili nikad ne shvati. Zato ga, čovječe, uključi, šta te briga kako radi.
Nadalje, nema loše i dobre energije. Ako je netko "bolestan" (to je valjda loša energija) to znači da te tijelo upozorava da promijeniš način života, da prihvatiš svaku situaciju koja ti se dogodi, da se mijenjaš, da spoznaješ sebe i oko sebe, znači učiš, pa onda to i nije loše. Svaka "loša" stvar u životu te nečem nauči pa kako onda to može biti loše?
No, dosta o reikiju. Držim da je ovo forum o solarnoj jogi pa nek tako i ostane.
Pozdrav
[Vrh] Go down
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimepon lis 26, 2009 10:31 pm

http://sungazing.vpinf.com/index.html
Kome se da čitati malo drugačiji pogled na sungazing.
Evo dio o HRM-u.
From mid-2003 onward, as Hira Manek spent a good part of each year touring the US and Canada while delivering lectures proselytizing the practice of sungazing, often staying at the homes of local students and disciples, stories started dogging Hira Manek in his wake, with some persons who had hosted him or sponsored his lectures claiming that they had caught him eating food on the sly, often late at night. Hira steadfastly denied all these claims. The volume and frequency of such tales increased steadily, and in fact, when one Texan supporter who had hosted him in 2004 reported also having caught Hira eating (this time at an Indian buffet restaurant), Hira and some of his close supporters not only denied the allegations as fabrications, but they engaged in what -- from my vantage point and that of other observers -- amounted to an attempt at character assassination on the man who had made the claims. In fact, years later, in early 2007, after some scandals had long since broken regarding Hira and his long-denied eating binges, one of his East Coast female disciples who had been instrumental in trying to impugn the reputation of the Texas man who had reported catching Hira binging on food, called me to tell me that she had left his inner circle and that she felt very remorseful about the role she had played in attempting to defend Hira Manek.

At the same time that Manek was busily denying that he was clandestinely eating solid food, he was also investing considerable energy in attacking another Indian-born sungazing guru, Sunyogi Umasankar, who had been claiming that he (Umasankar, that is) had been inedian (i.e., not eating) for long periods of time; Hira Manek claimed that it was a well known fact that Umasankar ate food regularly and that Umasankar was therefore a fraud. Manek claimed to be quite infuriated by this alleged deception on Umasankar's part.


itd., itd., da ne kopiram sada sve.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimepon lis 26, 2009 10:52 pm

Ej, luciferu (u prevodu tvog nicka) mani se.... ovo su takve gluposti da sam se zacelio od smejanja sto verujem da ce i drugi to da urade.... a to je ono onaj je rekao da je Hira uradio to i to, ja sma cuo od onog sto je cuo od ovog sto mi je rekao da je on to rekao itd. nema veze sa vezom a jos vise sto nema NIKAKVIH dokaza ovih tvrdjnji!!!

Hira NIKAD nije nista rekao nesto negativno o bilo kome pa ni o Sunkaru... stvarno si jadan ako verujes na ovo rekla - kazala sto NISTA ne dokazuje!!!

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 9:21 am

cybermikans@yahoo.com je napisao/la:
Ej, luciferu (u prevodu tvog nicka) mani se.... ovo su takve gluposti da sam se zacelio od smejanja sto verujem da ce i drugi to da urade.... a to je ono onaj je rekao da je Hira uradio to i to, ja sma cuo od onog sto je cuo od ovog sto mi je rekao da je on to rekao itd. nema veze sa vezom a jos vise sto nema NIKAKVIH dokaza ovih tvrdjnji!!!

Hira NIKAD nije nista rekao nesto negativno o bilo kome pa ni o Sunkaru... stvarno si jadan ako verujes na ovo rekla - kazala sto NISTA ne dokazuje!!!

sunny

Laughing
Čitao sam tvoje postove i moram priznati da si ti simpatični šaljivđija.
Isto kao i HRM.
Jedina je razlika između Vas dvojice što je HRM svjestan da je fraud, a ti nisi.
Ti si se zaletio kao bos u trnje, pa imaš namjeru ovo pretvoriti u religiju.
Probaj shvatiti nekoliko stvari. Možeš?
Sungazing nije HRM-ov izum i ne mora biti da je njegova metoda ispravna.
Sungazing nije panacea.
Sungazing ne pretvara ljude u besmrtnike.
Prakticiranje sungazinga ne znači da ne trebaš jesti.
Nemoj vjerovati HRM-u sve što kaže. Čak i ako su namjere časne ne znači da je u pravu.
[Vrh] Go down
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 9:31 am

Probaj pročitati cijeli link. Ne samo isječak.
Nije da tvrdim da je Vinny Pinto na ispravnom putu, ali dobro je vidjeti i drugačiji pogled na SG. Barem onima koji žele razmišljati, a ne pretvoriti ovo u ortodoksnu religiju.
Ako ništa drugo navedeni su primjeri i linkovi drugih sungazera i drevnih kultura koji su SG proučavali i koristili ne samo na sebi davno prije HRM-a.
[Vrh] Go down
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 9:44 am

Obzirom da si tvrđi orah zagrizao u svoje stavove evo nastavak o HRM-u.

By early 2005, tales of clandestine eating binges continued to plague Hira Manek and he and his disciples continued to deny these stories vehemently, insisting that Manek had abstained fully from eating all solid food for 10 years. Indeed, by this time, Manek had become somewhat of a joke among insiders in the sungazing world, both for his relentless missionary-like proselytizing of the practice of sungazing and for the trail of rumors that followed him about his imputed eating binges; there were many jokes afloat at the time in the sungazing world in this regard about Manek and Indian buffet restaurants. Finally, in July 2005, while Hira Manek was delivering a series of lectures on sungazing in San Francisco, a well-known professional filmmaker (who had been making a documentary film on sungazing for several years) and his crew followed Hira Manek into an Indian buffet restaurant in San Francisco and filmed him binging on food. When confronted on camera, Manek tried to deny that he had been eating and offered a number of astounding prevarications in an attempt to explain his predicament. He continued to deny eating food clandestinely for a short while longer, as even more reports began to surface of his having been caught eating surreptitiously. Ultimately, within a few weeks of the San Francisco debacle, Manek issued several statements admitting that he had been clandestinely eating for at least a year (many believe that it was far longer than that, given the volume of stories which followed him in his travels) and claiming that he had lied only to protect his cherished cause of sungazing, and maintaining that he had not lied for personal reasons. As of September 2007, Hira Manek and his followers have once again returned to the not-eating theme, claiming that he has not eaten solid food in over one year.

Incidentally, in addition to the mystery and ambiguity which has attended Hira Manek's claims of having been inedian (at least in terms of abstaining from solid food) for many years and his equally-dubious claim of having been studied by NASA scientists, a new area of ambiguity has emerged regarding Manek, as follows: In the late 1990s and the early 2000s, media reports uniformly referenced Manek as being a retired engineer who had been a wealthy owner of an industrial factory until he had reportedly turned over his factory and his wealth to his employees and others so that he could start to promote sungazing around the world. In fact, when I met Hira Manek in October 2005 in Virginia, this is the exact tale which he related to me at that time about his earlier life in India. However, I note that starting in the year 2006, media articles about Manek and press releases from his camp suddenly began to refer to him only as a retired spice trader from India. In fact, I have twice received calls since mid-2006 from close disciples of Manek (who were largely trying to urge me to aid them in promoting Hira Manek's lectures...) who told me that he was, to their knowledge, never a degreed engineer nor an industrialist in India, and that rather, he had been a spice trader.

I was hardly surprised when the well-documented stories started to emerge in July 2005 about Hira Manek's clandestine eating; the rumors had been too plentiful and too substantial -- and too-well corroborated -- for too long for anyone who knew Manek to really believe that he did not eat solid food at least occasionally. In the aftermath of Manek's exposure as a fraud, a number of persons in the sungazing world expressed shock and dismay at his deception, while I continued to point out that the larger and more important problem, from my point of view, was that Manek was a fundamentalist and a fanatic (can you tell that I tend to be allergic to both?) and that he was continuing to proselytize sungazing, making all kinds of grossly untrue claims about its safety (claiming that it was a safe practice for everyone) and for its purported benefits, to the extent that sungazing had become the latest fad in many segments of the New Age world and the yoga world in Western countries. Indeed, I pointed out at the time that it is such fanaticism and fundamentalism which leads to desperate acts such as the deception and denial in which Hira Manek had engaged for years.
[Vrh] Go down
XYZ

XYZ


Broj postova : 23
Join date : 11.04.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 11:11 am

Daj prevedi ove članke ako ih več stavljaš! Još mi samo fali da se i na forumima počme govorit engleski! Koja smo mi jadna regija! Probaj ovo napravit u Italiji ili Francuskoj.


Zadnja promjena: XYZ; sri lis 28, 2009 10:30 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 11:33 am

XYZ je napisao/la:
Daj prevedi ove članke ako ih več stavljaš! Još mi samo fali da se i na forumima počme govorit engleski! Koja smo mi jadna regija! Probaj ovo napravit u Italiji ili Francuskoj. Jebala te Amerika, Engleska i EU.

Suspect
Obrazuj se. Razz
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 11:48 am

Svjetlonoša je napisao/la:
cybermikans@yahoo.com je napisao/la:
Ej, luciferu (u prevodu tvog nicka) mani se.... ovo su takve gluposti da sam se zacelio od smejanja sto verujem da ce i drugi to da urade.... a to je ono onaj je rekao da je Hira uradio to i to, ja sma cuo od onog sto je cuo od ovog sto mi je rekao da je on to rekao itd. nema veze sa vezom a jos vise sto nema NIKAKVIH dokaza ovih tvrdjnji!!!

Hira NIKAD nije nista rekao nesto negativno o bilo kome pa ni o Sunkaru... stvarno si jadan ako verujes na ovo rekla - kazala sto NISTA ne dokazuje!!!

sunny

Laughing
Čitao sam tvoje postove i moram priznati da si ti simpatični šaljivđija.
Isto kao i HRM.
Jedina je razlika između Vas dvojice što je HRM svjestan da je fraud, a ti nisi.
Ti si se zaletio kao bos u trnje, pa imaš namjeru ovo pretvoriti u religiju.
Probaj shvatiti nekoliko stvari. Možeš?
Sungazing nije HRM-ov izum i ne mora biti da je njegova metoda ispravna.
Sungazing nije panacea.
Sungazing ne pretvara ljude u besmrtnike.
Prakticiranje sungazinga ne znači da ne trebaš jesti.
Nemoj vjerovati HRM-u sve što kaže. Čak i ako su namjere časne ne znači da je u pravu.

E, super! Evo imamo ipak jednu da izvinite na izrazu budalu... nije uvreda vec karakterizacija jer mu sam njegov post to odaje, ne ja! On ce nas pouciti sta je sungazing? HRM je preko 30 godina proucavao iz starih drevnih tekstova i pojavi nam se jedna nasa rodjena Balkanska budala koja ce nama solaiti pamet?

Pa to samo ima kod nas- verujte mi nigde u svetu!

Ajde spusti se na zemlju i sagledaj postove sungazera gde govorimo masovno o benefitima istog. I da te pitam: sta ces ti na ovoj temi ako ti toliko bode oci sungazing lucifere?

Napusti temu i idi covece radi nesto kada neces da gledas u sunce.

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
XYZ

XYZ


Broj postova : 23
Join date : 11.04.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 12:16 pm

[quote="Svjetlonoša"][quote="XYZ"]Daj prevedi ove članke ako ih več stavljaš! Još mi samo fali da se i na forumima počme govorit engleski! Koja smo mi jadna regija! Probaj ovo napravit u Italiji ili Francuskoj. Jebala te Amerika, Engleska i EU.[/quote]

:suspect:
Obrazuj se. :P[/quote]

Upravo je tvoj nedostatak obrazovanja, samopoštovanja i osvještenosti razlog što sam ti skrenio pažnju na tekst, jer vjerovatno ne vidiš gdje nas vodi taj tvoj način razmišljanja. Prodali su ti globalizaciju pod obrazovanje. Tužno.
[Vrh] Go down
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 2:31 pm

cybermikans@yahoo.com je napisao/la:
Svjetlonoša je napisao/la:
cybermikans@yahoo.com je napisao/la:
Ej, luciferu (u prevodu tvog nicka) mani se.... ovo su takve gluposti da sam se zacelio od smejanja sto verujem da ce i drugi to da urade.... a to je ono onaj je rekao da je Hira uradio to i to, ja sma cuo od onog sto je cuo od ovog sto mi je rekao da je on to rekao itd. nema veze sa vezom a jos vise sto nema NIKAKVIH dokaza ovih tvrdjnji!!!

Hira NIKAD nije nista rekao nesto negativno o bilo kome pa ni o Sunkaru... stvarno si jadan ako verujes na ovo rekla - kazala sto NISTA ne dokazuje!!!

sunny

Laughing
Čitao sam tvoje postove i moram priznati da si ti simpatični šaljivđija.
Isto kao i HRM.
Jedina je razlika između Vas dvojice što je HRM svjestan da je fraud, a ti nisi.
Ti si se zaletio kao bos u trnje, pa imaš namjeru ovo pretvoriti u religiju.
Probaj shvatiti nekoliko stvari. Možeš?
Sungazing nije HRM-ov izum i ne mora biti da je njegova metoda ispravna.
Sungazing nije panacea.
Sungazing ne pretvara ljude u besmrtnike.
Prakticiranje sungazinga ne znači da ne trebaš jesti.
Nemoj vjerovati HRM-u sve što kaže. Čak i ako su namjere časne ne znači da je u pravu.

E, super! Evo imamo ipak jednu da izvinite na izrazu budalu... nije uvreda vec karakterizacija jer mu sam njegov post to odaje, ne ja! On ce nas pouciti sta je sungazing? HRM je preko 30 godina proucavao iz starih drevnih tekstova i pojavi nam se jedna nasa rodjena Balkanska budala koja ce nama solaiti pamet?

Pa to samo ima kod nas- verujte mi nigde u svetu!

Ajde spusti se na zemlju i sagledaj postove sungazera gde govorimo masovno o benefitima istog. I da te pitam: sta ces ti na ovoj temi ako ti toliko bode oci sungazing lucifere?

Napusti temu i idi covece radi nesto kada neces da gledas u sunce.

sunny

No
Sada gledam ponovno tvoje postove i vidim da i nisi tako benigno čeljade kao što se čini. Ipak sve ovo radiš proračunato i manipuliraš u ovisnosti kako ti odgovara.
Gdje ti je onaj post gdje "stvoritelja", ili kako ga već zoveš, okrivljuješ za stanje u kojem si se našao pa si u inat njemu pojeo "masni hamburger"?

Besparica i gladovanje te je dovelo u situaciju da si razdražljiv, netolerantan prema onima koji se usude sumnjati, izgubio si kompas, stvaraš nekakvu svoju religiju.
Ja se privatnim porukama "čujem" i sa ostalim gejzerima, kritički i tolerantno raspravljamo o blagodatima i mogućim slijepim ulicama SG-a. Nastojimo saznati više, sagledati stvar iz više kuteva, ali svi mi u pravilu i uvijek dolazimo u sukob sa tobom.
Što misliš gdje bi mogao biti problem? U tebi ili nama ostalima? confused
Ne misliš li da si malo previše nadobudan?
Pomalo si, neka mi XYZ oprosti, pain in the ass. Laughing


Zadnja promjena: Svjetlonoša; uto lis 27, 2009 3:19 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 2:38 pm

XYZ je napisao/la:
Svjetlonoša je napisao/la:
XYZ je napisao/la:
Daj prevedi ove članke ako ih več stavljaš! Još mi samo fali da se i na forumima počme govorit engleski! Koja smo mi jadna regija! Probaj ovo napravit u Italiji ili Francuskoj. Jebala te Amerika, Engleska i EU.

Suspect
Obrazuj se. Razz

Upravo je tvoj nedostatak obrazovanja, samopoštovanja i osvještenosti razlog što sam ti skrenio pažnju na tekst, jer vjerovatno ne vidiš gdje nas vodi taj tvoj način razmišljanja. Prodali su ti globalizaciju pod obrazovanje. Tužno.

Da?
I to je dovoljan razlog da me psuješ?
Ne znam u kakvoj kulturi si odrastao. Možda sam krivo shvatio i možda je riječ jebala kod vas umjesto dobar dan ili dobro jutro.
Mislio sam da se sa SG postaje tolerantan i inteligentan, pa možeš znati kako riješiti problem jezične barijere?
[Vrh] Go down
XYZ

XYZ


Broj postova : 23
Join date : 11.04.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 4:45 pm

[quote="Svjetlonoša"][quote="XYZ"][quote="Svjetlonoša"][quote="XYZ"]Daj prevedi ove članke ako ih več stavljaš! Još mi samo fali da se i na forumima počme govorit engleski! Koja smo mi jadna regija! Probaj ovo napravit u Italiji ili Francuskoj. Jebala te Amerika, Engleska i EU.[/quote]

:suspect:
Obrazuj se. :P[/quote]

Upravo je tvoj nedostatak obrazovanja, samopoštovanja i osvještenosti razlog što sam ti skrenio pažnju na tekst, jer vjerovatno ne vidiš gdje nas vodi taj tvoj način razmišljanja. Prodali su ti globalizaciju pod obrazovanje. Tužno.[/quote]

Da?
I to je dovoljan razlog da me psuješ?
Ne znam u kakvoj kulturi si odrastao. Možda sam krivo shvatio i možda je riječ jebala kod vas umjesto dobar dan ili dobro jutro.
Mislio sam da se sa SG postaje tolerantan i inteligentan, pa možeš znati kako riješiti problem jezične barijere?[/quote]

U pravu si. Oprosti. Bio sam nešto nervozan pa sam napisao poruku na neprimjeren način. Smeta me prodor američke kulture i jezika u sve pore našeg društva. Na poslu moram čitati mailove na engleskom jeziku iako je tvrtka hrvatska pa mi je ovo došlo kao sol na ranu.
Isprika i svim članovima foruma.
[Vrh] Go down
Bratic

Bratic


Broj postova : 15
Join date : 26.07.2009
Age : 40
Lokacija : Rijeka

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimesri lis 28, 2009 4:29 pm

Pratim ovaj cijeli razgovor i osječam da neki odavdje očekuju moju reakciji obzirom da Vas dosta imam na skype-u , mogu slobodno reći da se izgubila bit te je na ovim i sličnim forumima dosta ljudi koji su nabijeni jako negativno drugim rječima to potječe sa drugih foruma zbog drugih ljudi i krivog izražavanja putem pisane komunikacije.
Obzirom da tu i tamo na ovakve teme nalete ljudi u potrazi za misterioznim !

...kao i ja no ja sam se na suncu zadržao malo više geek

...da ne skrećem

Već po tehnici pisanja zamjetio sam tko je u kakvom stanju svijesti i na koji način prima informacije koje se ovdje iznašaju isto tako nisam neko visoko biće samo pokušavam stupiti u kontakt sa zrelim ljudima pod tim ne mislim da imaju preko 30 oni koji to i jesu shvatit će, što znači da mogu imati i 15 iako mislim da trebaju proći pubertet (i rani i kasni ).

Dat ću kratak osvrt na posljednih par postova i mislim da ste svi u pravu jer ako osjećate da ovaj ima cilj mlatit novac dozvolite sebi i mislite tako te dozvolite da Vas vodi intuicija još dalje na pravi put, isto tako i On ako je pozitivan u svojoj namjeri neka i njega vodi više JA , nadalje prije ili kasnije dobro pobjedi samo treba biti strpliv i ustrajao.

...ako smijem pod ovu temu preporučio bi knjigu koja će vam dati neke pobliže odgovore te preporučam da neke djelove u samoj knjizi sami razlučite...
Ja sam pronašao vezu sa nama ovdje i sa gledanjem u sunce

Evo link za download u PDF-u:
http://www.4shared.com/file/63065929/5ad87554/James_Redfield_-_Celestinsko_prorocanstvo.html
[Vrh] Go down
http://www.solarni.korisnik.com/
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimesri lis 28, 2009 4:30 pm

OK je XYZ svi mi imamo nekad zutu minutu...

Pet škola ne radi zbog novog gripa

28. oktobar 2009. | 10:58
| Izvor: Beta

Sofija --
U Bugarskoj je pet škola zatvoreno zbog epidemije novog gripa, saopštilo je bugarsko Ministarstvo zdravlja.
Nastava je privremeno obustavljena u četiri škole u Trijavni, u
centralnoj Bugarskoj, i u školi Jambolu, na jugoistoku, gde... je
potvrđena pojava virusa novog gripa. U jednoj školi u Trijavni sa
nastave je izostalo 44 odsto učenika zbog bolesti....

Četiri žrtve novog gripa u Rusiji

27. oktobar 2009. | 10:17 -> 18:04
| Izvor: Tanjug

Moskva --
Prema najnovijim podacima, do sada su od posledica novog gripa A (H1N1) u Rusiji umrle četire osobe.
Smrt 53-godišnje Moskovljanke danas je prva registrovana smrt izazvana
virusom novog pandemijskog gripa A (H1N1) u glavnom gradu Rusije,
saopšteno je agenciji Itar-Tas u Ministarstvu zdravlja i socijalnog
razvoja.
...

http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.co...onovomgripu.htm

Vise o ovome na nasem sajtu, tema: Vesti o novom gripu!

Ali:

Hira Ratan Manek na Raw Spirit Festivalu 2007

2007. godine Hira Ratan Manek je drzao predavanje oSun Gazingu na Raw Spirit Festivalu u Sedonia, Arizona. Ovaj video clip daje vredne informacije o praktikovanju sun gazinga i kako on utice na mozak koji je ljudski super kompjuter koji koristi suncevu svetlost kao svoj izvor napajanja.


Sun Gazing po Hira Ratan Manek metodi


THE RAW SPIRIT FESTIVAL http://www.rawspirit.com/

Hira Ratan Manek (HRM), izmedju ostalog, je dokazao da covek moze ziveti samo od solarne energije veoma dug period bez uzimanja cvrste hrane. Ovaj fenomen je poznatiji kao HRM fenomen. Metodom sungazinga uoceno je izlecenje svih psihosomatskih, psihickih i telesnih bolesti, takodje i povecanju memorije i pamcenja, povecanje mentalne snage i budjenje uspavanih sposobnosti ili moci i to samo radeci sigurni sungazing ili gledajuci u sunce po HRM metodi. Uoceno je za samo 3 meseca radeci po ovoj metodi da su svi psiholoski poremecaji i problemi nestali, da se kod praktikanata povecalo samopouzdanje i cvrstoca uma da se lakse izbore sa zivotnim problemima, takodje su nestali svi strahovi pa i onaj od smrti. Za sigurno radeci ovu praksu jednom za sva vremena cete biti oslobodjeni od stresova i straha, imacete savrsen balans uma nad telom. Ko nastavi hrabro sa ispravnom sungazing praksom i dodje na 6 meseci taj ce biti oslobodjen svih telesnih bolesti. Kada nastavite dalje i dodjete do 9 meseci prakse mozete pobediti glad, i ona ce nestati ako vi to zelite ako ne, mozete i dalje uzivati u vasoj hrani ali unoseci znantno manje hrane u vas organizam. To dolazi samo po sebi.

Ovaj ekstra dobar metod zasnovan na solarnoj enrgiji omogucava vasem telu da harmonizuje samo sebe i da se napajate solarnom energijom koja vam je neophodna za dug, kvalitetan i zdrav zivot. Takodje cete moci koristiti vas um u neogranicenim sposobnostima koje mi zove nadprirodne pojave ili moci, veoma lako cete aktivirati taj prekidac i vi cete postati covek plus ili VI +. Da zakljucimo kako god bilo ova praksa je besplatna, bez gurua ili ucitelja, svako ko ima vise od 5 godina je moze raditi, ona povecava energiju tela i vise necete imati nikakvih patnji po pitanju mentalnih oboljenja, fizickih bolesti ili duhovnog ravnodusja.

Mi vas pozivamo da iskusite sami kako veoma brzo mozete da ojacate sebe na svakom nivou koristeci HRM metodu kako sunce moze da vas ojaca i izleci od svih bolesti.

Za sve ljude koji ce kasnije sa zerom ozbiljnoscu da ptistupe ovoj temi.... preko dana da niste izlozeni suncevoj svetlosti ne bi vam se uvece (kako i mi tvrdimo- a nauka dokazala) melatonin ni lucio... !

Sve je jednostavno i prosto! Od toga da li i koliko ce vam se melatonina luciti tokom noci zavisi koliko ste dnevno bili izlozeni suncevoj svetlosti!!!

Melatonin je hormon koji ne kontrolise samo kada smo pospani, nego nam pokazuje koliko smo stari, kada ulazimo u pubertet, i kako se nas imunoloski sistem bori protiv bolesti. Obzirom da je smestena u sredini naseg mozga, pinealna zlezda nema direktan pristup suncevom svetlu. Nase oci joj salju direktnu informaciju o dnevnoj (suncevoj) svetlosti ili kada je ugaseno svetlo i kada je mrak. Sunceva svetlost stimulise pinealnu zlezdu da proizvodi melatonin, po noci kada nema sunca melatonin se oslobadja u nasem telu kada spavamo. Zaslugom pinealne zlezde i melatonina, ljudi su mogli da spavaju po noci i da se bude danju mnogo ranije pre nego sto je bio izmisljen sat ili casovnik....

Znaci nema dnevnog svetla, nema uvece melatonina onda vam se desava ovo!!!

BRIGA ME ZA GRIP, BRIGA ME ZA SVE... IMUNITET MI JE JAČI JA SAM PRAVI SUNGAZER

sunny Laughing
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimesri lis 28, 2009 8:43 pm

@ Bratic

Počeo sam čitati onaj roman. Moram priznati da me zainteresirao.
Sad na početku podsjetio me je na meni jedan izvrstan dokumentarno-igrani film o kvantnoj mehanici i načinima percepcije. Zove se "What the bleep do we know".
Može se skinuti sa torrent-om.
Na engleskom je. Kome je to problem, a zanima ga, možda se negdje mogu naći titlovi?
[Vrh] Go down
Bratic

Bratic


Broj postova : 15
Join date : 26.07.2009
Age : 40
Lokacija : Rijeka

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimesri lis 28, 2009 11:33 pm

Svjetlonoša je napisao/la:
@ Bratic

Počeo sam čitati onaj roman. Moram priznati da me zainteresirao.
Sad na početku podsjetio me je na meni jedan izvrstan dokumentarno-igrani film o kvantnoj mehanici i načinima percepcije. Zove se "What the bleep do we know".
Može se skinuti sa torrent-om.
Na engleskom je. Kome je to problem, a zanima ga, možda se negdje mogu naći titlovi?

Da znam za taj dokumentarac pogledao sam ga postoje i HR titlovi no ovaj roman bliži je gledanju u sunce cheers

Iako se tamo sunce nigdje ne spominje da se povezat Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.solarni.korisnik.com/
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimened stu 01, 2009 6:50 pm

182. dan (jutro i vece) 07. Oktobar 2009. god.
15 minuta i 20 sekundi ujutro i 15 minuta i 20 sekundi uvece. Predivan uradjen sungazing ujutro sa terase a uvece sa ulaznih vrata koja su okrenuta prema severo -zapadu. Kada sam zavrsio sa gledanjem u sunce i drzao zatvorene oci video sam kao neke crvene energetske zle zmijske oci koje su me gledale, imao sam osecaj da ce me progutati ali da ih je nesto drzalo i nesto im jace branilo da to urade. Za divno cudo videci takav prikaz u opste se nisam uplasio… samo sam se iznenadio sto vidim to sto vidim i shvatio sam da sam tog momenta pobedio strah koji sam imao od nepoznatog ali I od zmije. Na jelovniku: Preslatko Sunce, solarna voda, i malo caja.

183. dan (jutro i vece) 09. Oktobar 2009. god.
15 minuta ujutro i 15 minuta i 50 sekundi uvece. Ovde bih zeleo navesti dozivljaju iz oba puta gledanja jer su mi zaista impresivni. Kada sam drzao zatvorene oci ujutro sam video ljubicasti kruzic koji se sirio I skupljao I svaki put kad se skupio, ispustao je kao neke varnice. Uvece sam video ogromno crvenilo i kao da su se formirali neki energetski oblici. Bilo je predivno!

21. 10. 2009. Dopunjavanje energijom od 21 minut jer je Sunce zaslo za horizont pa nisam uspeo odraditi dalje. Dakle, dopunjavanja kada ne stignete uraditi vas redovan sungazing ne racunate nikad u vreme, to neka vam je samo na dopunjavanje energije. Propusti u danima su radi izuzetno loseg vremena!

184. dan (popodne oko 14:30h) 27. Oktobar 2009. god.
UV je na 2 i sigurno je za sungazing i uzivancija za oci, telo i duh moze poceti! 31 minut sungazinga. Posto je zimsko vreme i moze se gledati u sunce kada je UV na 2 ili ispod 2, pristupio sam svom sungazingu i punjenju energijom cim se sunce pojavilo iz oblaka. Sunce je bilo malo jace pa se tada preporucuje gledanje na vise nacina, vi izaberite koji vam nacin najvise odgovara. Mozete drzati ruke iznad vasih ociju i glave i kroz prste gledati u sunce, mozete uzeti neki belu providnu tanku tkaninu (gazu) I gledati kroz nju… za mastovitije sungazere mozete si napraviti naocare od gaze i kartona, moj nacin sungazing kada je malo jace sunce je da gledam kroz prste ili kroz krosnju drveca. Posebno za one koji su na manjim minutama preporucujem da gledate kroz krosnju drveta i “podesite” sunce kako vama odgovara da vam ulazi kroz oci.

28. oktobar 2009. god. Oko 10h UV je na 0 i uradio sam 15 minuta dopunjavanja suncevom energijom, jer je sunce pobeglo iza oblaka i napustilo me je! Bio sam malo razocaran sto necu moci dalje gledati, uracunati svoje vreme I naravno jacati um, telo i duh, ali isto tako i imunitet dalje, mada sam sada vec 1 milion posto siguran da ce me obici ova svinjeca gripa i bilo koja druga bolest ipak imam u vidu jacanja imuniteta do te mere da mi nista spalja ne moze nauditi da budem nad covek!
185. dan 30. Oktobar 2009. god.
31 minut i 10 sekundi konacno idemo dalje…. Konacno dosezemo sledeci nivo! 11h je UVje na 0 i sigurno je za sungazing I danasnja doza punjanja moze da pocne…. Cool! Predivan sungazing sam odradio sa svoje terase u sungazing majici i sortsu, e ovo je bilo previse za stariju komsinicu koja me je videla kako gledam u sunce i krstila se cesto ponavljajuci neke molitve (nisam cuo tacno sta da bih napisao pa cu to izbeci), dakle nije mogla izdrzati i onda je glasno upitala ne znam samo koga jer je bila sama na terasi: Pa dobro zar njemu u opste nije hladno ja sam se smrzla? Kako moze 30 minuta stajati tako mirno i gledati u sunce po ovakvom vremenu u tim kratkim pantalonama i toj majici? Samo sam je iskulirao I nastavio dalje gledati jer ne volim da me neko prekida…. Kada sam kasnije isao u prodavnicu tako u sortsu i kratkoj majici (ne da bih izigravao neku budalu jer hladnocu u opste ne osecam a lice i celo telo mi sve gore od toplote i prijatne uzarenosti posebno u obrazima)… pa mi smeta ako se obucem jace posto sav zracim toplinom i slusam samo svoje telo! Dakle, pitala me je kako mi nije hladno i kako se ne bojim da cu se prehladiti? Odgovorio sam joj da je to zato sto u opste moje telo ne oseca hladnocu i da mi je cak prijatno tako setati po kuci i napolju. (To je moje licno iskustvo ne mora biti za svakog ko radi sungazing tako)… I rekao joj sto se tice bolesti da se ne mogu razboleti jer osecam kao neki energetski omotac oko sebe koji je u stanju zastiti moje telo od bilo kog spoljnaog i unutrasnjeg uticaja.

186. dan 31. Oktobar 2009. god.
31 minut i 20 sekundi predivnog sungazinga! Sungazing sam uradio oko 13:30h kada je UV bio na 0 i sunce prijatno za oci. Nasao sam novo mesto za sungazing u ovo doba dana, i novog drugara da nisam sam kada radim sungazing, to je moj predivni brat drvo u dvoristu kroz cije krosnje se sunce probijalo puneci me svojom energijom kroz oci. Zaista je divno raditi sungazing i imati svoj licni tjuner za podesavanje primanja suncevih zraka kroz krosnju drveta taman koliko ti je to dovoljno za oci, samo se pomeris malo levo ili desno i nastelujes taman koliko ti je dovoljno sunceve svetlosti a da ti ne smeta za oci vec da ti je sve prijatno i sa uzivanjem. Nakon zavrsenog sungazinga pored drustva brata drveta Very Happy video sam mnogo plavih krugova koji su igrali na sve strane praveci razne figure… predivno!!!

187. dan 01. Novembar 2009. god.
31 minut I 30 sekundi! Ekstra sungazing pored mog drvenog brata, I kroz njegove ruke Very Happy WoW, toplota mi je sve jaca i jaca u obrazima posebno, nije mi hladnoiI ne osecam fluktacije vremena, energetski omotac oko mene je sve veci i sve jaci da nekada ljudi u autobusu se sve guraju oko mene posebno samo da me dotaknu jer osete energiju koja izvire I zraci iz mene. Ne morate biti nesto posebno mudri da biste to shvatili I razumeli tj. Prometili kako se svi hoce “ogrebati” bar za malo energije koja izvire iz mene. Kada sam pre neki dan imao tretman masaze stariji covek mi je platio 2 tretmana jer nije hteo da stanem sa masazom koja mu je prijala za telo, svo vreme je govorio kako je osecao neke trnce I tolplotu da izviru iz mojih dlanova, rekao mi je sto sam ja i sam znao da imam neverovatno jako energiju i da mu to jako prija da samo nastavim da radim dalje… naravno taj dan sam uzeo duplo vise para nego obicno I stekao redovniju musteriju koja ce me preporuciti dalje.


sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
elvira

elvira


Broj postova : 22
Join date : 03.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimeuto stu 03, 2009 12:05 pm

11' 20" Sunce je malo teze 'uhvatiti'
[Vrh] Go down
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimepet stu 06, 2009 10:23 pm

http://sunlight.orgfree.com/sungazing.htm
Jedna stranica o sungazingu.
[Vrh] Go down
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimesub stu 07, 2009 10:49 am

Ipak ima nešto?
Na prije spomenutoj stranici sam našao
Britton Chance of the University of Pennsylvania has shown that about 50 per cent of the near-infrared light is absorbed by mitochondrial proteins called chromophores. Whelan and his colleagues think the light boosts the activity of a chromophore called cytochrome c oxidase, a key component of the energy-generating machinery. Whelan's theory is that the photons of the infrared light give the cytochrome electrons it ordinarily would get from sugar. Light becomes a substitute for food, basically.
Evidence indicates that cells absorb photons and transform their energy into adenosine triphosphate (ATP), the form of energy that cells utilize. The resulting ATP is then used to power metabolic processes; synthesize DNA, RNA, proteins, enzymes, and other products needed to repair or regenerate cell components; foster mitosis or cell proliferation; and restore homeostasis.

Da sad ne pametujem kome je problem jezik ima google prevoditelj.
[Vrh] Go down
elvira

elvira


Broj postova : 22
Join date : 03.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimesri stu 11, 2009 2:02 pm

12' 30" Very Happy
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitimečet stu 12, 2009 9:38 pm

I evo novi cimer (soba do moje) je upravo dosao sa posla sa dijagnostikovanim virusom H1N1 ili poznatijim pod svinjska gripa, sav je iznemogao, preznojava se, kaslje, boli ga grlo, tesko dise i ima temperaturu 39 vec... ja sam mu pre 10 dana od kako se doselio rekao da radi sungazing kako bi se zastitio, on me je samo saslusao i nista nije odreagovao... ali kada je dosao pre oko 10 minuta sav zabrinut radi dijagnoze pitao me je kako se radi ono gledanje u sunce? Odgovorio sam mu i uputio kako da radi sungazing koji ce poceti vec od sutra ujutro kako je rekao!!!

Pa zaista dok ne dogore nekome do noktiju taj se nece trznuti...

Ja sam siguran 100 miliona % da me nece ni okrznuti ovaj virus sto je u njemu, ja znam da mi virus ne moze nista i necu se cak ni morati boriti sa njim!!!
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Sponsored content





SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 15 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici
[Vrh] 
Stranica 15 / 19.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» solarna joga
» Solarna joga i Tehta terapija
» Na rubu znanosti - Hira Ratan Manek i solarna joga - 1. i 2. dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: DUHOVNOST :: Solarna Joga-
Forum(o)Bir: