Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 solarna joga

Go down 
Autor/icaPoruka
iriminage




Broj postova : 5
Join date : 30.01.2009

solarna joga Empty
PostajNaslov: solarna joga   solarna joga Icon_minitimepon sij 11, 2010 11:03 am

Došao sam ovih dana do punih 45 minuta sun gazinga. Sada mi ostaje spuštanje po minutu do 15 minuta dnevno.
Izgubio sam osjećaj gladi i dobio slobodu da jedem kad hoću i što hoću te da ne jedem onoliko dugo koliko mi odgovara.
Po tom pitanju se još uvijek usklađujem sa svojom istinskom prirodom.
Što se tiče duhovnih iskustava mogu reći da sve što je opisao Hira R.M. stoji i po meni ima toga i više jer on nije htio o tome govoriti pošto je to totalno individualno područje i ovisi o puno faktora. Međutim iskrena posvećenost dovodi do cilja. Odlično je to što je ova praxa guru free iako ta tendencija spava u mnogima ali vjerujte praxa vam je jedini guru.
Moguća je je jedino izmjena iskustava i to je sve.
Svi smo jednaki - nema boljih ili jednakijih !!!
[Vrh] Go down
iriminage




Broj postova : 5
Join date : 30.01.2009

solarna joga Empty
PostajNaslov: Re: solarna joga   solarna joga Icon_minitimepon sij 11, 2010 11:06 am

Sorry greškom sam otvorio ovu novu temu. Molim moderatora da ovaj post prebaci na pravo mjesto-hvala.
[Vrh] Go down
 
solarna joga
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici
» Solarna joga i Tehta terapija
» Na rubu znanosti - Hira Ratan Manek i solarna joga - 1. i 2. dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: DUHOVNOST :: Solarna Joga-
Forum(o)Bir: