Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici

Go down 
+34
hemarikon
Pinki
nikadkraja
oggy
Svjetlonoša
skit
elvira
SunGazing
Coco_Lu
NaNi
Iskra 2007
danielatolic
stela
Bratic
grimalda
vilazd
armistič
david
alenzenzo
Greens
XYZ
Beralios
r8
yak
pasija
cybermikans@yahoo.com
shamman
geronimo
zole052
leoserp
Helios
Admin
Nitko
Apsolut
38 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
NaNi




Broj postova : 15
Join date : 19.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimened lis 11, 2009 9:04 pm

Tenx Very Happy
[Vrh] Go down
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimepet lis 16, 2009 1:26 pm

HRM je jocolor. confused Evil or Very Mad
Za vrijeme famoznih postova koje nabraja od 211, 411, i 130 dana krišom mu je donošena hrana i nije bio pod kontrolom 24/7. Čak je i snimljen. A ti sokovi i čajevi su natrpani šečerom što znači da dobiva dovoljno energije, ali ne i vitamina i minerala o čemu svjedoči njegov očajan izgled.
http://forum.breatharian.info/viewtopic.php?p=1492&sid=56d55b595ac862cd25cbf82c42d2114d
Pročitajte ovo i još malo prosurfajte i doći ćete u sumnju kao i ja koliko mu se zapravo može vjerovati.
[Vrh] Go down
elvira

elvira


Broj postova : 22
Join date : 03.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimepet lis 16, 2009 1:55 pm

Zanimljiv sadrzaj razmjene korespodencije.

Ipak nemjenja bitno moj stav prema ovoj tehnici. Moj cilj ionako nije bio u tom da postignem nivo da mi hrana netreba. Ako uspijem postici taj nivo (sto cisto sumljam) onda dobro dosao...
Kod mene se radi o drugim benefitima koji su mi vazniji od pitanja da li jedem cvrstu hranu ili ne. Benefiti kao:
-puno vise energije (apsolutno vec prisutno)
-manje cangrizava, poletnija, jednostavno sretnija.
-ostrija osjetila.
-bistrija umom.

I to sve sa samo 10 min gledanja u sunce.
Nisam osoba koja preuvelicava stvari, ali rado djelim pozitivna iskustva koja su dosla s gledanjem u sunce.
Znaci jedenje cvrste hrane...hm ko ce ga znati jel istina ili nije. Nisam bila tamo i o tom nemogu suditi.
Ali ja u svakom slucaju idem dalje... Smile
[Vrh] Go down
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimepet lis 16, 2009 2:32 pm

[Vrh] Go down
nikadkraja




Broj postova : 25
Join date : 28.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimepet lis 16, 2009 8:37 pm

Ljudi, sad sam na 130 sec, jutros nisam bio uzemljen i danas me cijeli dan boli glava, oči mi čudno vide stvari oko sebe, i probadalo me u leđima na mjestu di je srce. Jeli moguće da višak energije nije uzemljen pa mi radi probleme?
Bio sam u radnim cipelama, gumene s metalnom kapicom i đonom. Morat ću gejzati izuven..
Silnih problema sam imao danas, bio sam rastresen, dekoncentriran, pritisak u čelu, boljelo me lijevo oko, čak i jagodične kosti. Sav razmrdan. Tek me uvečer počelo malo popuštati, ali oči me čude, sve što vidim, kao da me netom zabljesnulo podnevno sunce, ne vidim točno boje. A otiska sunca kad zatvorim oči nema. Imam osjećaj kao da mi cijeli dan višak energije izlazi van na oči. je to moguće?
[Vrh] Go down
r8




Broj postova : 16
Join date : 20.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimepet lis 16, 2009 11:21 pm

takvih sumnji će uvijek bit....

sjećam se kad sam prije tražio informacije na netu brojnih postova tipa "ostat ćeš slijep ili pod zemljom", "sve je to laž" i sl. a sad kad mnogi ljudi gledaju i nisu ni slijepi ni pod zemljom; nego uglavnom pozitivni komentari što ćeš nego napast hrm-a...

ako si toliko surfo trebao si naić i na to da nije on jedini.. pa i par stranica prije član foruma apsolut je izjavio slično na svom primjeru. znat ćeš jedino ako sam spoznaš.

nikadkraja, slične se stvari događaju mnogima (u početku). kad ti se digne nivo energije ono što je loše izlazi prvo van. imaš super tekst na sajtu: budnost.com/pitanja i odgovori/podizanje nivoa energije. nema veze s gledanjem u sunce ali sigurno će ti bit jasnije što ti se događa
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimesub lis 17, 2009 1:06 am

nikadkraja je napisao/la:
Ljudi, sad sam na 130 sec, jutros nisam bio uzemljen i danas me cijeli dan boli glava, oči mi čudno vide stvari oko sebe, i probadalo me u leđima na mjestu di je srce. Jeli moguće da višak energije nije uzemljen pa mi radi probleme?
Bio sam u radnim cipelama, gumene s metalnom kapicom i đonom. Morat ću gejzati izuven..
Silnih problema sam imao danas, bio sam rastresen, dekoncentriran, pritisak u čelu, boljelo me lijevo oko, čak i jagodične kosti. Sav razmrdan. Tek me uvečer počelo malo popuštati, ali oči me čude, sve što vidim, kao da me netom zabljesnulo podnevno sunce, ne vidim točno boje. A otiska sunca kad zatvorim oči nema. Imam osjećaj kao da mi cijeli dan višak energije izlazi van na oči. je to moguće?

Super! Divno! Fantasticno!!! Odlican napredak! Tako nesto na pocetku ocekujte jer vam se telo cisti i pocinje sve vise i vise da jaca, bude vam se uspavani neuroni i desna hemisfera mozga... drugim recima aktivirate uspavane delove u vama to se meni desavalo i bilo je bola i smetnji ali nista sto mi je moglo naskoditi ili smetati da nisam mogao izdrzati!

Samo ustraj radi siguran sungazing pretrpi sad ove senzacije i ocekuj zaiste jako velike benefite na svom putu do 45 minuta!

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimesub lis 17, 2009 1:13 am

Slažem se da ima pozitivnih efekata, ali isto tako mislim da je sve prenapuhano i da su prevelika očekivanja. Gdje je linija između zbilje i mašte(očekivanja)?
Čovjek nije jeo 411 dana??? Ta "ispitivanja" su po mome čista prevara.
Sama ideja mi je glupa i nezamisliva da netko ne treba hranu jer dobiva svu potrebnu energiju za život od sunca.
Ali dobro, probajmo razmisliti, ako je to uistinu tako dali su ona provedena sumnjiva ispitivanja dovoljna? Čak i ako ja jednog dana dođem u tu fazu da ne osjećam glad kako da znam dobivam li energiju uistinu od sunca ili je odsutnost gladi stvar uma?
Po meni za pravo spoznavanje dali gejzeri uistinu dobivaju energiju od sunca umjesto hrane treba ipak malo više ispitivanja.
Tipa mjerenje tjelesnih masa prije i poslije, vaganje proizvedenog CO2 da bi se vidjelo dali se energija troši na račun tjelesne mase ili uistinu postoji nepoznati faktor.
Nije to ništa novo. To još od davnih dana rade sa sportašima.
Hm, da, ako se energija ne dobiva sagorijevanjem ugljika, tj. proizvodnjom CO2 onda to pada u vodu. scratch
No dobro, sigurno postoji način da se dođe do rezultata koliko je energije tijelo potrošilo, a da je "nepoznatog" porijekla za sadašnju znanost.
Mislim da bez egzaktnih brojki nije dovoljno reći ja vjerujem da dobivam energiju od sunca umjesto kemijske energije sagorijevanja.
Opet ponavljam da ne vjerujem da ništa nije jeo u ona tri navrata koji se spominju. Dobro, možda stvarno nije jeo nego je pio ono što već kaže da troši. Razz
U svakom slučaju prehrambene navike su mu očajne što se vidi i na njegovom fizičkom izgledu. Svatko je gospodar svoga tijela, ali prestati uzimati "čvrstu" hranu i zamijeniti je zašečerenim vodicama mislim da nije pametna stvar.
Postavlja se pitanje koliki je taj energetski unos? To može imati solidan broj kalorija, ali ništa nutrienata. Rolling Eyes
Ti nutrijenti nisu to samo vitamini i minerali. Tu su i masti. Neke se čak zovu i esencijalne. Bez njih se tijelo, pogotovo mozak, ne mogu obnavljati. Zato se u krajnjoj liniji i zovu esencijalnima. Pa proteini. Štedi na njima i tijelo će u nedostatku drugih aminokiselina trošiti postojeće razgrađujući mišiće.
Poznato je da se metabolizam usporava u stanju gladovanja, pa se troši mnogo manje.
Na kraju, kao zaključak, ono što ja mislim je da se našem guruu tijelo priviknulo na smanjeni unos kalorija. Te kalorije dobiva iz šečera, a ne od sunca.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimened lis 18, 2009 1:01 am

Fasting fakir flummoxes physicians
By Rajeev Khanna
BBC correspondent in Ahmedabad

Doctors and experts are baffled by an Indian hermit who claims not to have eaten or drunk anything for several decades - but is still in perfect health...

http://news.bbc.co.uk/2/hi/south_asia/3236118.stm

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 _39523334_fullfakir203


Mystic's fast baffles doctors

Thursday, November 27, 2003 Posted: 0335 GMT (11:35 AM HKT)

Prahlad Jani says his fasting ability is divinely inspired.

(CNN) -- David Blaine eat your heart out

http://edition.cnn.com/2003/WORLD/asiapcf/south/11/26/offbeat.india.fast/



Inedia
From Wikipedia, the free encyclopedia
Jump to: navigation, search

Inedia is the alleged ability to live without food, which has been dismissed by the scientific community. Breatharianism is a related concept, in which believers claim food and possibly water are not necessary, and that humans can be sustained solely by prana (the vital life force in Hinduism), or according to some, by the energy in sunlight. The terms breatharianism or inedia may also refer to this philosophy practiced as a lifestyle in place of the usual diet. While it is often seen as an esoteric practice performed by eastern ascetics, recently some groups and individuals have promoted the practice as an option for anybody, once the alleged proper techniques for accessing it are made known (sometimes only after paying enormous fees, e.g. in the case of the "Breatharian Institute of America").[1]

The word "inedia" simply means "fasting" in Latin, and was first used to describe a fast-based lifestyle within Catholic tradition, which holds that certain saints were able to survive for extended periods of time without food or drink other than the Eucharist.

http://en.wikipedia.org/wiki/Inedia

Obavestite se vi koji se pozivate na nauku 19. veka jos i koji mislite da je zemlja ravna!

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Svjetlonoša




Broj postova : 25
Join date : 23.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimened lis 18, 2009 2:01 pm

No
http://en.wikipedia.org/wiki/Inedia

The second study lasted 411 days in 2000-2001 in Ahmedabad, India, under the direction of a 21 member team of medical doctors and scientists led by Dr Sudhir Shah and Dr K. K. Shah, a past President of the Indian Medical Association and current Chairman of the Jainist Doctors' Federation. The latter group aims to "Promote scientific research and medical education based on principles of Jainism".[26] Dr K. K. Shah said "Fasting is a method of curing the meditation of mind and body which has been proved by great jain monks, sanyasis and munis of ancient times. There is a need to propagate these methods during this age of increasing diseases of the body and mind due to overconsumptions and increasing with fasting would help maintain perfection.".[25] Dr Sudhir Shah was also involved in the study of Prahlad Jani.

[edit] Prahlad Jani
Prahlad Jani, a sadhu, spent ten days under strict observation by physicians in Ahmedabad, India, in 2003. The study was led by Dr Sudhir Shah, the same doctor who led the study of Hira Ratan Manek. Reportedly, during the observation, he was given only 100 millilitres of water a day to use as mouthwash, which was collected and measured after he used it, to make sure he hadn't consumed any. Throughout the observation, he passed no urine or stool, but doctors say urine appeared to form in the bladder, only to be reabsorbed.[30] However, despite Jani's claim to have gone without food for decades, Jani was not engaged in strenuous exercise during the ten-day trial, and longer trials were not recorded under similarly strict observation. Further, his weight did drop slightly during the 10 days, casting some doubt on his claim to go indefinitely without food. Jani claims a goddess sustains him through amrit that filters down through a hole in his palate.[30] The Indian Rationalist Association labels him a "village fraud".[31]
[Vrh] Go down
NaNi




Broj postova : 15
Join date : 19.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimeuto lis 20, 2009 10:39 pm

Jel mi znate reci moze li se gledat u sunce iz auta odnosno jeli staklo u autu neka prepreka uspjesnog gledanja u sunce ili ne?
Hvala
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimeuto lis 20, 2009 10:50 pm

NaNi je napisao/la:
Jel mi znate reci moze li se gledat u sunce iz auta odnosno jeli staklo u autu neka prepreka uspjesnog gledanja u sunce ili ne?
Hvala

Ne moze ! Odnosno ne dobijas dovoljno fotona!!! Zar ti nije lakse izaci iz auta i uzivati u gledanju u sunce pored puta negde?

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
nikadkraja




Broj postova : 25
Join date : 28.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimesri lis 21, 2009 3:15 am

NaNi je napisao/la:
Jel mi znate reci moze li se gledat u sunce iz auta odnosno jeli staklo u autu neka prepreka uspjesnog gledanja u sunce ili ne?
Hvala
auto staklo je zatamnjeno do neke mjere i izolira UV B zrake (te su dobronamjerne koži) a propušta UV A tip, a taj je kancerogen. Sve u svemu ne dolazi u obzir, pogotovo zato jer nisi uspravna a tijelo treba stajati vertikalno od trtice do vrha glave zbog strujanja energije i nisi s nogama u kontaktu sa zemljom. Ako nisi na tlu, nemaš energetskog kontakta s tlom. Znači auto ne dolazi u obzir!
[Vrh] Go down
NaNi




Broj postova : 15
Join date : 19.08.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimesri lis 21, 2009 8:35 am

Hvala na odgovoru!
Ja osobno nisam gledala vec moj decko. Pa me zamolio da vas pitam jer on nema internet. Prenijet cu mu!!
Tenx
[Vrh] Go down
Pinki




Broj postova : 1
Join date : 16.10.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimečet lis 22, 2009 4:21 pm

Ja sam tek počeo sa prakticiranjem SGa (150 sec) i čini se da ne prakticiram kako treba.
Stalno čitam kako se mora ostvariti kontak sa zemljom, odnosno da moraš bos stati na zemlju dok gledaš u sunce.
Ja živim u stanu i imam te sreće da mogu iz stana vidjeti i izlazak i zalazak sunca. Pošto sam u stanu mogu bos stat na pločice ili parkete (lakirano drvo).

Da li je to dovoljno? i ako nije da li moram početi izpočetka sa gledanjem u sunce?

Hvala
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimečet lis 22, 2009 10:20 pm

Pinki je napisao/la:
Ja sam tek počeo sa prakticiranjem SGa (150 sec) i čini se da ne prakticiram kako treba.
Stalno čitam kako se mora ostvariti kontak sa zemljom, odnosno da moraš bos stati na zemlju dok gledaš u sunce.
Ja živim u stanu i imam te sreće da mogu iz stana vidjeti i izlazak i zalazak sunca. Pošto sam u stanu mogu bos stat na pločice ili parkete (lakirano drvo).

Da li je to dovoljno? i ako nije da li moram početi izpočetka sa gledanjem u sunce?

Hvala

Ne nikako! Samo nastavi raditi tako ako nemas uslove biti bos na zemlji.... i ja radim ovako pa uzivam neverovatne benefite!!!

Samo napreddddddd....


sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
nikadkraja




Broj postova : 25
Join date : 28.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimečet lis 22, 2009 11:41 pm

Pinki je napisao/la:
Ja sam tek počeo sa prakticiranjem SGa (150 sec) i čini se da ne prakticiram kako treba.
Stalno čitam kako se mora ostvariti kontak sa zemljom, odnosno da moraš bos stati na zemlju dok gledaš u sunce.
Ja živim u stanu i imam te sreće da mogu iz stana vidjeti i izlazak i zalazak sunca. Pošto sam u stanu mogu bos stat na pločice ili parkete (lakirano drvo).

Da li je to dovoljno? i ako nije da li moram početi izpočetka sa gledanjem u sunce?

Hvala
Ako nemožeš drugačije, napravi si kutiju i u nju uspi malo morskoga pjeska i stoj u tome bos kad gejzaš. ALI, tlo nesmije biti hladno. Ne stajati bos ako je hladno nego se obavezno obuti.
Također izbjegavaj do sjaja ulaštene kožne cipele jer sjajne površine izoliraju Chi i izbjegavaj gumene debele cipele jer guma NAJVIŠE izolira Chi. Pogotovo još ako imaju metalnu kpicu ili su onako teški radni model..

Stajanje na drvu je ok, znači tvoj slučaj je u redu.
Ne trebaš ništa ponavljati. Da recimo nemaš kontakt sa zemljom, to bi osjetio, kao napetosti, nervozu, i sl.. Energija sunca je jaka i višak mora ići u zemlju, ako se izoliraš od zemlje, radiš si veliku štetu, zato se mora biti u kakvom takvom kontaktu sa tlom.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimečet lis 22, 2009 11:45 pm

nikadkraja je napisao/la:
Pinki je napisao/la:
Ja sam tek počeo sa prakticiranjem SGa (150 sec) i čini se da ne prakticiram kako treba.
Stalno čitam kako se mora ostvariti kontak sa zemljom, odnosno da moraš bos stati na zemlju dok gledaš u sunce.
Ja živim u stanu i imam te sreće da mogu iz stana vidjeti i izlazak i zalazak sunca. Pošto sam u stanu mogu bos stat na pločice ili parkete (lakirano drvo).

Da li je to dovoljno? i ako nije da li moram početi izpočetka sa gledanjem u sunce?

Hvala
Ako nemožeš drugačije, napravi si kutiju i u nju uspi malo morskoga pjeska i stoj u tome bos kad gejzaš. ALI, tlo nesmije biti hladno. Ne stajati bos ako je hladno nego se obavezno obuti.
Također izbjegavaj do sjaja ulaštene kožne cipele jer sjajne površine izoliraju Chi i izbjegavaj gumene debele cipele jer guma NAJVIŠE izolira Chi. Pogotovo još ako imaju metalnu kpicu ili su onako teški radni model..

Stajanje na drvu je ok, znači tvoj slučaj je u redu.
Ne trebaš ništa ponavljati. Da recimo nemaš kontakt sa zemljom, to bi osjetio, kao napetosti, nervozu, i sl.. Energija sunca je jaka i višak mora ići u zemlju, ako se izoliraš od zemlje, radiš si veliku štetu, zato se mora biti u kakvom takvom kontaktu sa tlom.

To nije tacno! Hira kaze ako je moguce da se bude bos na zemlji, a ne u nekoj kutiji!!! Pitao sam ga za to ranije i rekao mi je da ne gubim dzabe vreme na tome.... dakle neka nastavi kako je poceo nema razloga da izumeva sad sa peskom ili zemljom u kutiji... ako moze biti bos na goloj zemlji spolja u redu, ako ne moze opet je u redu... ali savetujem da kasnije ide bar po stanu bos, tako i ja radim...

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
elvira

elvira


Broj postova : 22
Join date : 03.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimepet lis 23, 2009 10:55 am

E sad ti Cybere izazivas zabunu svojim ja-ne odgovorima. To sto ti kazes nije tacno. Slusala sam Hiru koji je sam to rekao u jednom interviju. Pjesak je odlicno uzemljenje i zato je rekao da se pjesak stavi u kutiju i da se u nju stane prilikom gejaznja AKO ZIVIS I GEJZAS npr iz visoke zgrade.
I dalje ostaje da je gejazanje u prirodi no 1.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimepet lis 23, 2009 4:48 pm

elvira je napisao/la:
E sad ti Cybere izazivas zabunu svojim ja-ne odgovorima. To sto ti kazes nije tacno. Slusala sam Hiru koji je sam to rekao u jednom interviju. Pjesak je odlicno uzemljenje i zato je rekao da se pjesak stavi u kutiju i da se u nju stane prilikom gejaznja AKO ZIVIS I GEJZAS npr iz visoke zgrade.
I dalje ostaje da je gejazanje u prirodi no 1.

lol

ja prenosim sta mi je Hira licno rekao ti radi kako hoces, uvek imas vise opcija.... i moj savet je opet da se ne unose kutije sa peskom u stanove i kuce (jer npr. mozete isti dobiti na glavu ako vam je mama ili neko u kuci tek pocistio istu)... to se desilo vec ovde u NS-u i kazem iz iskustva... a i sam Hira kaze da je to ne potrebno!!!

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
nikadkraja




Broj postova : 25
Join date : 28.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimepet lis 23, 2009 8:34 pm

cybermikans@yahoo.com je napisao/la:
elvira je napisao/la:
E sad ti Cybere izazivas zabunu svojim ja-ne odgovorima. To sto ti kazes nije tacno. Slusala sam Hiru koji je sam to rekao u jednom interviju. Pjesak je odlicno uzemljenje i zato je rekao da se pjesak stavi u kutiju i da se u nju stane prilikom gejaznja AKO ZIVIS I GEJZAS npr iz visoke zgrade.
I dalje ostaje da je gejazanje u prirodi no 1.

lol

ja prenosim sta mi je Hira licno rekao ti radi kako hoces, uvek imas vise opcija.... i moj savet je opet da se ne unose kutije sa peskom u stanove i kuce (jer npr. mozete isti dobiti na glavu ako vam je mama ili neko u kuci tek pocistio istu)... to se desilo vec ovde u NS-u i kazem iz iskustva... a i sam Hira kaze da je to ne potrebno!!!

sunny
Nije mi namjera prepirati se. Lično ili ne, Hira je naveo da je u redu stajati na morskom pjesku jer je jako pročišćen. nadalje to je bolje od zemlje, a ako dečko nemože biti vani (a zimi nemože) bos, uputa o pjesku u kutiji je dobra.
Nije nužno potrebna, ali je i to u redu. Dakle, cybermikan, nemoj se apsolutno i isključivo protiviti mom postu. U svakom obliku ezoteričnih treninga nije dobro biti tvrd, rigidan, neopustljiv.. Treba biti osoba otvorena uma prema novim idejama, i povezivati malo činjenice.. Ne se striktno objesiti na 2-3 rečenice Maneka. Ja sam rekao ono što je, i to je tako, a tvoj stav o mom postu je samo tvoje mišljenje a ne nužno objektivna činjenica. Ja cijenim tebe i tvoj rad, ali opusti se malo..
I dalje stojim iza riječi da mi nije namjera svađati se. Također nije uputno stajati na zemlji vani bos ako je tlo hladno!

To su vrlo male nijanse parket ili pjesak, bitna je redovitost, upornost i samoosluškivanje. Ja gejzam u cokulama vani u prirodi i do sada nisam imao velikih kontraindikacija, jer radim i qigong i ukorjernjujem zemljinu energiju svaki dan redovito pa mi je svejedno dali stojim bos ili u cokulama.. Ono što je bitno jest gledati u sunce, u sigurne sate i paziti na vrijeme.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimepet lis 23, 2009 9:47 pm

nikadkraja je napisao/la:
cybermikans@yahoo.com je napisao/la:
elvira je napisao/la:
E sad ti Cybere izazivas zabunu svojim ja-ne odgovorima. To sto ti kazes nije tacno. Slusala sam Hiru koji je sam to rekao u jednom interviju. Pjesak je odlicno uzemljenje i zato je rekao da se pjesak stavi u kutiju i da se u nju stane prilikom gejaznja AKO ZIVIS I GEJZAS npr iz visoke zgrade.
I dalje ostaje da je gejazanje u prirodi no 1.

lol

ja prenosim sta mi je Hira licno rekao ti radi kako hoces, uvek imas vise opcija.... i moj savet je opet da se ne unose kutije sa peskom u stanove i kuce (jer npr. mozete isti dobiti na glavu ako vam je mama ili neko u kuci tek pocistio istu)... to se desilo vec ovde u NS-u i kazem iz iskustva... a i sam Hira kaze da je to ne potrebno!!!

sunny
Nije mi namjera prepirati se. Lično ili ne, Hira je naveo da je u redu stajati na morskom pjesku jer je jako pročišćen. nadalje to je bolje od zemlje, a ako dečko nemože biti vani (a zimi nemože) bos, uputa o pjesku u kutiji je dobra.
Nije nužno potrebna, ali je i to u redu. Dakle, cybermikan, nemoj se apsolutno i isključivo protiviti mom postu. U svakom obliku ezoteričnih treninga nije dobro biti tvrd, rigidan, neopustljiv.. Treba biti osoba otvorena uma prema novim idejama, i povezivati malo činjenice.. Ne se striktno objesiti na 2-3 rečenice Maneka. Ja sam rekao ono što je, i to je tako, a tvoj stav o mom postu je samo tvoje mišljenje a ne nužno objektivna činjenica. Ja cijenim tebe i tvoj rad, ali opusti se malo..
I dalje stojim iza riječi da mi nije namjera svađati se. Također nije uputno stajati na zemlji vani bos ako je tlo hladno!

To su vrlo male nijanse parket ili pjesak, bitna je redovitost, upornost i samoosluškivanje. Ja gejzam u cokulama vani u prirodi i do sada nisam imao velikih kontraindikacija, jer radim i qigong i ukorjernjujem zemljinu energiju svaki dan redovito pa mi je svejedno dali stojim bos ili u cokulama.. Ono što je bitno jest gledati u sunce, u sigurne sate i paziti na vrijeme.

niste razumeli moj post gde navodim da radite kako je vama zgodnije ali da je unosenje i iznosenje peska u kucu samo gubljenje vremena to i dalje mislim.... radite kako hocete ja sam rekao svoje misljenje za mojih 31 minut sungazinga...!

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
elvira

elvira


Broj postova : 22
Join date : 03.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimepon lis 26, 2009 10:23 am

jos veci LOL......pravis se da znas vise cak i od samog Hire o ovom. Da imas najvise minutaze stoji, da si doveo hiru u Srbiju isto stoji....ali da nestojis otvoren za bilo sta osim neke svoje vizije...i to stoji.!

uopste nemam namjeru stobom raspravljati, i zato zatvaram ovaj svoj post rjecima:
radi kako mislis da je najbolje a i ja cu. Pozdrav i uzdravlje.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimepon lis 26, 2009 1:24 pm

elvira je napisao/la:
jos veci LOL......pravis se da znas vise cak i od samog Hire o ovom. Da imas najvise minutaze stoji, da si doveo hiru u Srbiju isto stoji....ali da nestojis otvoren za bilo sta osim neke svoje vizije...i to stoji.!

uopste nemam namjeru stobom raspravljati, i zato zatvaram ovaj svoj post rjecima:
radi kako mislis da je najbolje a i ja cu. Pozdrav i uzdravlje.

Ok. Hvala- to je tvoje misljenje i ja ga postujem!

Inace ego treba smanjiti pogotovo na pocetku prakse kada se pojavi. Njega ne mozete potisnuti niti izbaciti iz sebe, trebate ga samo drzati pod kontrolom a to je najteze.

sunny
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
elvira

elvira


Broj postova : 22
Join date : 03.09.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitimepon lis 26, 2009 1:29 pm

Pa zasto ne pokusas potisnuti ?
[Vrh] Go down
Sponsored content





SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 14 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici
[Vrh] 
Stranica 14 / 19.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» solarna joga
» Solarna joga i Tehta terapija
» Na rubu znanosti - Hira Ratan Manek i solarna joga - 1. i 2. dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: DUHOVNOST :: Solarna Joga-
Forum(o)Bir: