Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici

Go down 
+34
hemarikon
Pinki
nikadkraja
oggy
Svjetlonoša
skit
elvira
SunGazing
Coco_Lu
NaNi
Iskra 2007
danielatolic
stela
Bratic
grimalda
vilazd
armistič
david
alenzenzo
Greens
XYZ
Beralios
r8
yak
pasija
cybermikans@yahoo.com
shamman
geronimo
zole052
leoserp
Helios
Admin
Nitko
Apsolut
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
shamman

shamman


Broj postova : 20
Join date : 25.02.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimened oľu 22, 2009 9:52 am

r8 je napisao/la:
Pozdrav

Ej ljudi jel vas otkad gledate u sunce peckaju oči od dužeg gledanja u TV ili komp? Osim toga vid mi je savršen ali koža između obrva se malo ljušti i svrbi onako kao iznutra. Da li smeta ako škiljim u sunce, jel kad sam bio na oko 1,2min i sunce u sigurnim satima mi je bilo presjajno da normalno gledam? I zadnje jel smeta za cijeli proces ako ne gledam baš svaki dan, jednostavno u Osijeku je bilo oblačno?
Ako netko ima kakav savijet molio bi da ga da.

Osim tih problemčića i ja mogu potvrdit kako sam mirniji, kako su mi snovi lucidniji i bolje ih se sijećam, kako sam motiviraniji za sve, živahniji...


frende sve je ok , sve sto ti se događja je normalno, meni se isto oči počmu suzit kad previše gledam u ekran ćak oko 30 min i već sam na suzama , to ti je zbog toga jer je ekran umjetno svjetlo a sad si poceo dobivat pravo svjetlo tako da pokušaj sto više izbjegavat TV i komp.... svrbenje , to ti je normalno u početku prestat će ne brini se, moraš dati tijelu malo da se privikne na sve to...za škiljenje slobodno možeš i ja sam škiljio na početku ali kad ti se oko privikne moći češ gledat sunce i u podne....ovako sto se oblačnog tiče možeš gledat i u oblake samo otprilike vidiš kamo ti je sunce i gledaš jer fotoni prolaze i kroz oblake osjetićeš toplinu ne brini se , mi ti to još zovemo fotonski oblaci.... a ako te stogod zanima moj frend caybermikas je napravio prvu stranicu pa mozes tamo pogledat sto te zanima www.freewebs.com/cybermikan-sungazing-srbija/ a ako imas bilo kakva pitanja samo pitaj nemojte se sramit .... Very Happy
sretno vam svima i puno sunny vam želim
[Vrh] Go down
shamman

shamman


Broj postova : 20
Join date : 25.02.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: alohaaa   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimened oľu 22, 2009 9:56 am

sunny evo samo javljam da sam na 35 min i uskoro ću stavit dnevnik na www.freewebs.com/cybermikan-sungazing-srbija/ pa mozete slobodno ćitat , gledat . pitat ili radit sve sto vas zanima ... sunny onaj koji pita ne skita slobodno pitajte!!! Very Happy Very Happy Very Happy sunny cheers sunny
[Vrh] Go down
r8




Broj postova : 16
Join date : 20.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimened oľu 22, 2009 8:17 pm

Ej shammane baš ti hvala na podršci i savjetima. Tek sam na 3 i pol minute a već vidim promjene pa sam se već počeo brinit da to možda nije za mene. Bez brige bit će još pitanja Embarassed (nema srama). Npr. vidim da cybermikans gleda ujutro i navečer a nisam čuo da Hiran spominje gledanje dvaput dnevno. Kako sam dosta gladan Sunca to mi se čini kao dobra ideja; što misliš o tome?
[Vrh] Go down
Helios




Broj postova : 3
Join date : 14.01.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimepon oľu 23, 2009 12:39 am

sunny sunny sunny sunny sunny

Pozdrav r8,

dobro pitanje. Naime, i ja već neko vrijeme upravo hoću pitati zašto cybermikans radi sungazing dva puta dnevno.
Koliko sam ja informirana HRM uvijek govori o zurenju jednom dnevno, jer ako gledaš i u jutro i na zalasku praktično
si taj dan povečao za 20 sec. Ja imam informaciju da HRM kaže da nije dobro niti često mjenjati doba dana za gledanje
tj. ako si počeo u jutro trebaš tako i nastaviti, jer bi između dva gledanja trebala proći 24 sata.
Ako netko ima više informacija o tome, molim neka odgovori.
Inače, sve pohvale cybermikansu na iscrpnom vođenju dnevnika i svima ostalima koji svojim savjetima i iskustvima
daju podršku.
Svima nam želim što više Sunca sunny sunny sunny sunny sunny i da zajedno prenosimo tu istinu
Svetlosti i LJubavi
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimepon oľu 23, 2009 12:54 am

Helios je napisao/la:
sunny sunny sunny sunny sunny

Pozdrav r8,

dobro pitanje. Naime, i ja već neko vrijeme upravo hoću pitati zašto cybermikans radi sungazing dva puta dnevno.
Koliko sam ja informirana HRM uvijek govori o zurenju jednom dnevno, jer ako gledaš i u jutro i na zalasku praktično
si taj dan povečao za 20 sec. Ja imam informaciju da HRM kaže da nije dobro niti često mjenjati doba dana za gledanje
tj. ako si počeo u jutro trebaš tako i nastaviti, jer bi između dva gledanja trebala proći 24 sata.
Ako netko ima više informacija o tome, molim neka odgovori.
Inače, sve pohvale cybermikansu na iscrpnom vođenju dnevnika i svima ostalima koji svojim savjetima i iskustvima
daju podršku.
Svima nam želim što više Sunca sunny sunny sunny sunny sunny i da zajedno prenosimo tu istinu
Svetlosti i LJubavi


evo sta master hrm kaze:

Je li štetno gledati izravno u Sunce, zašto to treba raditi samo rano ujutro ili u suton?

HIRA RATAN MANEK: U Sunce treba gledati samo u doba dana kad je to sigurno: prvi sat danjeg svjetla i posljednji sat danjeg svjetla. Isto tako zirni i u svako vrijeme kad je indeks ultraljubičastih zraka manji od dva. Na primjer, ako ne stignete gledati u Sunce ujutro ili navečer, gledajte u Sunce u vrijeme kad je indeks ultraljubičastog zračenja manji od dva.
Gledanje u Sunce oku može štetiti samo ako gledate izravno u Sunce kad je Sunce najjače i tijekom dužeg vremena. Ja ne preporučujem da se u Sunce gleda u bilo koje drugo vrijeme osim u doba dana za koje sam rekao da je sigurno, dakle samo rano ujutro, u zoru, i u sumrak, sat vremena prije zalaska Sunca. Počnite sa samo 10 sekundi gledanja u Sunce i polako produžavajte to vrijeme, jer čak i u sigurno doba dana, ako počnete s 10 ili 15 minuta gledanja u Sunce možete štetiti oku. Nakon što ste gledali u Sunce, morate zatvoriti oči i ostati neko vrijeme spuštenih kapaka, na kojima još neko vrijeme osjećate boje Sunca.
Pričekajte da boje nestanu, tada otvorite oči. Jer ako odmah nakon gledanja u Sunce skrenete pogled na neki predmet, nekoliko sekundi će vam vid biti zamućen. Zato je bolje nakon gledanja u Sunce zatvoriti oči, pričekati i tek tada otvoriti oči.

iz ovog gore navedenog sam zakljucio da treba gledati ujutro i uvecer, takodjer je i na jednom forumu neko rekao da je jutarnji izlazak kao lepo mleko, a vecernji zalazka kao pitko vino... tako da je zbrka oko po tom pitanju vec postojala da li treba 2 puta na dan gledati ili ne!

no, pisao sam masteru hrm-u i cekam odgovor sta on kaze po pitanju gledanja dva puta na dan, cim dobijem odgovor tog momenta cu ga i postovati ovde!

eto zasto tako pisem... puno ljubavi, srece, zdravlja i svega najboljeg vam saljem Very Happy

ps. heli hvala na pohvalama, eto registr se na mom sajtu, i daj svoj doprinos sirenju dalje ideje o sungazingu u svom rodnom mestu Wink

SAMO NAPRED!!! Wink


sunny sunny sunny sunny sunny cheers
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Apsolut

Apsolut


Broj postova : 23
Join date : 19.11.2008
Lokacija : MATRIX

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimepon oľu 23, 2009 1:21 am

Gledanje ujutro i navečer;
...evo nekih zaključaka do kojih sam po tom pitanju došao na osnovu kratkotrajnog istraživanja i eksperimentiranja na samom sebi...

Na samom početku, dobro je gledati ujutro. U tom slučaju ako je ujutro bilo oblačno još uvjek postoji šansa da češ uveče biti bolje sreče. Uostalom ne isplati se djeliti stotinjak sekundi na 2 djela. Međutim kako budeš napredovao, sve češče če ti se događat da zbog jutarnje magle ili djelomične naoblake neuspješ ujutro nakupiti za taj dan određen broj minuta ili (što se nekima događa na početku prakse, dok im oči još ne ojačaju) ti sunce može postat prejako i prije isteka 1. sata (i takođe neko vrjeme nakon početka posljednjeg...). U oba slučaja možeš primjenjivat tehniku da zapamtiš ili zapišeš preostalo vrjeme pa dovršiš uveče. To se zove >djeljenje iz nužde<

Druga tehnika zvana >druga brzina< preporučuje se prilagodljivim pojedincima koji imaju brz metabolizam. Ja sam ju prakticirao samo zato jer sam promatrajuči reakcije svog tjela došao do zaljučka da sam jedan od takvih. Tehnika se sastoji u tome da radiš sve "po knjizi" osim što to činiš i ujutro i uveče, npr. jutro 5min, veče 5min, sutra ujutro 5min10sek, sutra uveče 5min10sek itd...ali nipošto 2x ujutro ili 2x uveče.
Time možeš ali nemoraš iako najčešče ipak postigneš veči uspjeh dakle ranije rezultate, što znači da za manje od godinu dana(u mom slučaju oko 6 mjeseci jer bilo je dosta oblačnih dana) dođeš do 45min. dnevno. (Jutro22+Veče23=45minute dnevno). Ali ako nisi vrlo prilagodliva osoba-dobro promisli !!!

NEKA BUDE SVJETLO!!! i bi sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
sunny -čani pozdrav svima
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimepon oľu 23, 2009 1:24 am

32. dan (jutro) 22. mart 2009. god.
Ustao sam u 7:10 i pristupio svom sungazingu u trajanju od 5 minuta i 20 sekundi, sedeci na svom tepihu pored otvorenog prozora u svojoj iznajmljenoj sobi, kako bi mi svaki suncev zrak padao direktno na glavu i potpuno me obasjavao. Osecao sam se fenomenalno i bas ekstra, punjenje je pocelo i bio sam jako zadovoljan... nakon oko 15 minuta imao sam "bolove" ili male pritiske kako ja to zovem u predelu glave na temenu, kod slepoocnice i na celu, tih momenata video sam stvari o nasoj buducnosti i morao sam to i zapisati jel osecam da bih puko da to nisam uradio! Ovo o cemu pisem, imate moje prorocanstvo na mom sajtu u forumu pod topikom " Balkanska unija suverenih drzava " http://www.freewebs.com/cybermikan-sungazing-srbija/ pa pogledajte ko zeli Very Happy Zelim da napomenem da prorocanstvo nikako nije politicki orijentisano, nego da je to nesto sto sam ja video jasno jutros!!!

32. dan (vece) 22- mart 2009. god.
Svoj sungazing sam odradio u 17:20 minuta po prvi put se videlo crveno sunce i oblaci kroz koje su se prolamali takvi suncevi zraci. Bilo je ekstra, mojih 5 minuta i 20 sekundi za danasnji dan mi je bas proslo jako brzo, gotovo da je proletelo samo tako... Pijem i dalje dosta vode, ali ponekad imam malu zelju za hranom, no ne vidim neki problem tu jel pojedem mozda pola parceta crnog ili nekog drugog hleba koje ne sadrzi belo brasno.. i dalje vam necu reci sta pojedem mozda da me ne biste vi " duhovni " 100 %- tni vegeterijanci odmah napali. Vazno je da sledis svoje telo, i da znas da si ti gospodar svog tela, a ne ono tvoj gospodar. Dakle danas jedem manje od 10% nego pre od mesec dana!


Very Happy Very Happy Very Happy sunny sunny sunny cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimepon oľu 23, 2009 9:32 am

NASTUPA NOVO MERENJE VREMENA ZA SUNGAZING PO PREPORUCI MASTER-A HRM-a, JEL JE NOVIJA METODA DELOTVORNIJA!!!
MASTER HRM KAZE DA JE MNOGO EFIKASNIJE PODLITI VREME GLEDANJA 2 PUTA NA DAN! NPR. ZA GLEDANJE OD 120 SEKUNDI, 60 SEKUNDI UJUTRO I 60 SEKUNDI UVECE, ILI ZA 5 MINUTA I 30 SEKUNDI. NPR. 3 MINUTA UJUTRO I 2 MINUTA I 30 SEKUNDI UVECE!!!

Direktno pitanje i odgovor mastera hrm
Hallo master, how are you today?

Pitanje:
- I wish ask you are you recomended to do sungazing twice time on a day? mean in the morrning and in the evening, in sunrise and sunset too, becouse i do that?

Thank you and wish you much love, peace and joy Wink

Odgovor:
- better do at one time but for conveninece you can split half morning and half evening for better results.ok


Pitanje:
OK

- as i understand for exemple am on 5 min and 20 secunds, in the morrning can do 2.5 min. and in the evening 2.5 min + 20 sec. ?

Odgovor.
- yes, for your better results
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Apsolut

Apsolut


Broj postova : 23
Join date : 19.11.2008
Lokacija : MATRIX

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimepon oľu 23, 2009 11:03 pm

bounce bounce bounce cheers bounce bounce bounce
ujutro i uveče, super... napokon jedno pitanje po kojem se slažemo...

-ja sam počeo 1.4.2008. do 5.2008. prakticirajuči gledanje striktno po HRM pravilima postigao sam propisnih 5min.
-tada sam, osjetivši se dovoljno jak počeo experimentirati koristeči saznanja iz svega onog što sam do tada uspio pronači na internetu o toj temi...
dakle od 5. do kraja 9.2008. tj. pet mjeseci prakticirajuči >ujutro i uveče< tehniku koju volim nazivati >druga brzina< došao sam do 45 minuta dnevno...
-početkom 10.2008. nakon što sam se tjedan dana praznio(ne mislim fizički nego energetski Very Happy ) počeo sam hodati bos po goloj zemlji oko 1 sat dnevno ili gledati sunce u gotovo bilo koje doba dana oko pola sata. I od tada netrebam više od jednog malog obroka dnevno i to ako više od tjedan dana nevidim sunce, inače mogu samo na vodi preživjeti 14 dana u komadu s gubitkom na težini od samo 1 kilu (posljednji put sam to učinio 1.3. - 14.3. ove godine)
-ostalih blagodati ima toliko da bi mogao napisati knjigu, jer gotovo svaki dan otkrijem neku novu prednost hranjenja svjetlom, neku novu sposobnost, dobijem neki novi uvid itd...
SVIMA ONIMA KOJI SE JOŠ NISU ODLUČILI ISKRENO PREPORUČAM OVU DISCIPLINU NE SAMO KAO STIL ŽIVOTA, NEGO KAO PREDUVJET BILO KOJE DUHOVNE PRAKSE, KAO MAJKU SVIH PRAKSI!!!

JER KAKO ČEŠ SE RAZVIJATI NA BILO KOJEM PLANU, BILO TJELESNO, UMNO ILI DUHOVNO, AKO NEMAŠ DOVOLJNO ENERGIJE ZA TO ??? ENERGIJE KOJU TI OD SVIH DOSTUPNIH IZVORA JEDINO SUNCE MOŽE DATI U TOLIKOJ KOLIČINI.


sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
Helios




Broj postova : 3
Join date : 14.01.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 2:47 am

sunny sunny sunny sunny sunny

Zahvaljujem na odgovorima i Cyberminaks-u i Apsolutu.

A svima zajedno puuuuuuuuuuuuuuuno SUNCA, SVJETLOSTI I LJUBAVI

sunny sunny sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
pasija

pasija


Broj postova : 7
Join date : 15.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: pdf Vina Parmar   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 3:35 am

Ako još nemate, skinite si pdf - kompilaciju odgovora, savjeta HRM-a, linkova. Samo upisati Vina Parmar u tražilicu
[Vrh] Go down
r8




Broj postova : 16
Join date : 20.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 12:50 pm

Ljudi strašni ste, treba vas uramit Very Happy , puno hvala!

Evo probao sam dva dana za redom gledat u sunce ujutro i navečetr onako kako ste rekli. Nakon drugog dana navečer u biti se uopće nisam osjećo bajno već nekako teško. Dobro da je Apsolut spomenio metabolizam jer baš kao da je tijelo trebalo malo vremena da probavi tu energiju. Sjeo sam i meditiro neko vrijeme, nakon otprilike 2,3 sata odjednom je sve počelo postajat lijepo i ugodno a osjećam se bolje nego ikad. Ipak držat ću se "rada po knjizi još neko vrijeme" znate onu "ko žurio nogu slomio" Laughing Laughing
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 1:46 pm

[quote="r8"]Ljudi strašni ste, treba vas uramit Very Happy , puno hvala!

wow! super! bicu slika... samo se nadam neka lepa i dobra Very Happy Very Happy Very Happy


lol!


king
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Apsolut

Apsolut


Broj postova : 23
Join date : 19.11.2008
Lokacija : MATRIX

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 3:29 pm

...bit češ onakva slika kakvog si >avatara< postavio na forumu...

Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing
[Vrh] Go down
pasija

pasija


Broj postova : 7
Join date : 15.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimesri oľu 25, 2009 2:45 am

Super! Ja ću biti pas. A sad ozbiljno - koliko sam ja proučila teoriju, HRM savjetuje gledati jednom dnevno, ili ujutro ili podvečer.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimesri oľu 25, 2009 3:36 am

pasija je napisao/la:
Super! Ja ću biti pas. A sad ozbiljno - koliko sam ja proučila teoriju, HRM savjetuje gledati jednom dnevno, ili ujutro ili podvečer.

u pravu si! ali mozes i podeliti vreme pola ujutro i pola uvece
NASTUPA NOVO MERENJE VREMENA ZA SUNGAZING PO PREPORUCI MASTER-A HRM-a, JEL JE NOVIJA METODA DELOTVORNIJA!!!
MASTER HRM KAZE DA JE MNOGO EFIKASNIJE PODLITI VREME GLEDANJA 2 PUTA NA DAN! NPR. ZA GLEDANJE OD 120 SEKUNDI, 60 SEKUNDI UJUTRO I 60 SEKUNDI UVECE, ILI ZA 5 MINUTA I 30 SEKUNDI. NPR. 3 MINUTA UJUTRO I 2 MINUTA I 30 SEKUNDI UVECE!!!

Direktno pitanje i odgovor mastera hrm
Hallo master, how are you today?

Pitanje:
- I wish ask you are you recomended to do sungazing twice time on a day? mean in the morrning and in the evening, in sunrise and sunset too, becouse i do that?

Thank you and wish you much love, peace and joy

Odgovor:
- better do at one time but for conveninece you can split half morning and half evening for better results.ok


Pitanje:
OK

- as i understand for exemple am on 5 min and 20 secunds, in the morrning can do 2.5 min. and in the evening 2.5 min + 20 sec. ?

Odgovor.
- yes, for your better results
_________________
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimesri oľu 25, 2009 11:12 am

33. dan (jutro) 23. mart 2009. god.
3 min. tacno od ukupnog vremena 5 min. i 30 sekundi za ovaj dan. Novo racunanje vremena za gledanje po najnovijoj preporuci mastera hrm-a mi je mnogo bolje i prakticnije jel koju primim ujutro od sunca, ceo dan u meni nesto radi na raznim podrucijima: glave, stomaka, oko srca (inace imam bolesno srce), polonog organa takodje jel sam osetio i da mi u poslednje vreme opada potencija ali se sad sve vise i vise vraca. I evo odlicna prilika za onog ko jos ne radi sungazing, a ima slicnih problema da i pocne da praktikuje isti, kako bi resio svoj problem.

33. dan (vece) 23. mart 2009. god.
2 min i 30 sek. od ukupnog 5 min. i 30 sekundi za ovaj dan. Osecam se ekstra, ponovo osecam da sam se punio i dopunjavao energijom zivota, i mogu da zakljucim da je nova metoda brojanja vremena bas ekstra, nema kako sam mislio u opste manji efekat! Cak sta vise ima i snazniji, mnogo snazniji! Moguce je zato sto su ujutro boje sunca drugacije od vecernjih pa kad gledamo pola- pola vremena za taj dan onda upijemo sve raspolozive boje sunca, i boje njegovog spektra, kao i da ne trosimo uzalud suvisak energije nego da se ista ravnomenrno raspolozi po celom telu.

34. dan (jutro) 24. mart
3 minuta i 40 sek. od ukupnog 5 min. i 40 sekundi za ovaj dan. Osecam se ekstra, gotovo me vise taj osecaj ne napusta! U svakom trenutku se ekstra osecam, jak i sposoban da na miru, i sa lakocom pobedim svaki problem, ali ne tako sto cu ga sakriti pod tepih, nego sto cu se susresti sa njime oci u oci i na smiren nacin ga resiti kako treba. I uvek cu ja biti pobednik u tome!!! Vise moji problemi ne vladaju mnome, niti me satiru kao pre, ne sekiram se vise ni zasta, sve se moze s´ mirom i na tanane resiti.

34. (vece)
2 minuta i 40 sek. od ukupnog 5 min. i 40 sekundi za ovaj dan. Ekstra osecaj kad gledate u sunce, u kuglu koja je narandzaste boje! WOW! Svako gledanje mi je nekako drugacije, ni jedno nije isto od prethodnog nikad. Jako sam smiren, nasmejan u svakom trenutku, pijem dosta vode, ali ponekad i pojedem malo supe na dan cisto da zavaram stomak, i mozda samo pola parceta kukuruznog hleba ili dijetalni sa mekinjama, ne zato sto moram tako, nego zato sto hocu i zelim tako! Ja sam gospodar svoga tela, a ne ono nadamnom.

35. dan (jutro) 25. mart
3 minuta i 50 sek. od ukupnog 5 min. i 50 sekundi za ovaj dan. Ekstra dan za gledanje kod nas u Vojvodini. Sunce je bilo po prilicno jako u pola devet, jel je pre toga bilo jako oblacno, UV index na 1 tako da sam mogao gledati u jarko sunce, ali pokrivajuci ponekad i masuci rukama ispred ociju. Naravno da sam nakon gledanja sklonio malo pogled i pokrio rukama oci da svaka slika i boja udju duboko u moje oci i da se pothrane u meni. Osecam se ekstra, ispunjeno, i spreman za svaki rad koji ce tek uslediti za danasnji dan.


Very Happy Very Happy Very Happy cheers cheers cheers sunny sunny sunny sunny sunny farao
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
Apsolut

Apsolut


Broj postova : 23
Join date : 19.11.2008
Lokacija : MATRIX

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimesri oľu 25, 2009 12:53 pm

cybermikans@yahoo.com je napisao/la:
...i mogu da zakljucim da je nova metoda brojanja vremena bas ekstra, nema kako sam mislio u opste manji efekat! Cak sta vise ima i snazniji, mnogo snazniji! Moguce je zato sto su ujutro boje sunca drugacije od vecernjih pa kad gledamo pola- pola vremena za taj dan onda upijemo sve raspolozive boje sunca, i boje njegovog spektra, kao i da ne trosimo uzalud suvisak energije nego da se ista ravnomenrno raspolozi po celom telu.
Tu si potpuno u pravu, to je dobro objašnjenje!

>ceo dan u meni nesto radi na raznim podrucijima: glave, stomaka, oko srca (inace imam bolesno srce), polnog organa takodje jel sam osetio i da mi u poslednje vreme opada potencija ali se sad sve vise i vise vraca.<

a to pak po meni ovisi o tome gdje svjesno i nesvjesno šalješ energiju koju primiš od sunca, jer istina je da ju tjelo rastoređuje automatski ali ti imaš veliki utjecaj na taj proces...
ko energiju usmjerava u doljnje čakre-jača doljnje organe a ko ju šalje gore-pojačava na primjer kvalitetu glasnica, perceptivnost(osjetljivost) čula; vida, sluha, mirisa... kvalitetu pamčenja, jasnoču misli, intuiciju, snagu svjesti i nadsvjesti, itd...
upravljati tim procesom možeš uz pomoč neke energetske prakse kao što je Kundalini yoga, meditacijom, ali isto tako, samo možda malo manje učinkovito i autosugestijom.
...osobno preferiram podizanje energije gore, to preporučam i ostalima.

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
shamman

shamman


Broj postova : 20
Join date : 25.02.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: aloha   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimečet oľu 26, 2009 6:42 pm

aloha svima novima i starima ..... ovom prigodom vas pozdravaljam i podrzavam vas 100%. ja sam dosao do 45 min gledanja i mogu vam reci sve najbolje o sun gejzingu .... da sto se gledanja dva put na dan tiče tp preporučujem onima koji su prešli bar 10 min gledanja jer vam tad sunce neće predstavljat neki problem za gledanje(sami ste svoj majstor , pa mozete isprobavat razlicite tehnike, da ako vam se bude pocelo mutit u očima kao sto se meni pocelo jedanput mutit HITNO prestanite gledat u sunce na dan ili dva)... i da ako vas nesto muci , ako imate nekavke cudne snove ili bilo kakva pitanja samo derite ekipo!!! zato sam ovdje.... zelim vam puno ljubavi i jako puno sunny sunny sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
pasija

pasija


Broj postova : 7
Join date : 15.03.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimepet oľu 27, 2009 11:45 am

Hvala Shammanu na ponuđenoj pomoći, evo nekoliko pitanja: jučer je Sunce bilo baš čudno jako( u18.16h počeo zadnji sat, a počela sam gledati u 18.25) i jedva sam držala oči otvorene, jal se to tebi događalo? Na 16 min. sam. Drugo pitanje: kako si ti rješavao kontakt sa zemljom, rekla bih da je to ovdje na području Zagreba gotovo nemoguće u zimsko doba. Znam da sam još daleko od toga, ali stalno mi to pitanje dolazi - kako ću odraditi onih godinu dana hodanja po zemlji (pijesku) po 45 min dnevno i koliko je to uopće bitno, mislim, gube li se dobrobiti kompletnog sungazinga ako ne obaviš i to hodanje. Jedino ako potrefim jack pot pa se , kako HRM savjetuje preselim, primjerice, na Maldive ili slično.
[Vrh] Go down
cybermikans@yahoo.com

cybermikans@yahoo.com


Broj postova : 214
Join date : 15.02.2009
Lokacija : Srbija- Novi Sad

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimepet oľu 27, 2009 12:32 pm

POSTUPAK- BENEFITI- PREPORUKE
SUNGAZING PRAKSA- UKRATKO!
I

POSTUPAK:

- SIGURNI SUNGAZING- RADITI 10 SEKUNDI NA DAN I POVECAVATI SVAKI DAN SAMO PO 10 SEKUNDI !!!

- MOZE SE RADITI BILO KOJI DEO DANA KADA JE UV ISPOD 2 !!!

- MOZETE TREPTATI, POKRIVATI POVREMENO OCI AKO NE MOZETE DA IZDRZITE

- MOZETE MOLITI MOLITVE, MEDITIRATI... ALI PREDMET NASEG OBOZAVANJA NIJE SUNCE

- OBAVEZNO PREKRIJTE OCI RUKOM NAKON GLEDANJA DOK JOS VIDITE BOJE i SLIKE

- UVEK RADITI BOS KAD JE TO MOGUCE

- RADITI BEZ NAOCARA ili KONTAKTNIH SOCIVA

- MORA BITI GOLA (NEPOKRIVENA GLAVA)

- PRAVA I ISPRAVLJENA KICMA

- NAJBOLJE JE STAJATI OVIM REDOM NA:

1. PESKU

2. GOLOJ ZEMLJI BEZ TRAVE

3. DRVETU

4. KAMENU (Moze i asfalt, ali da nije hladan)

- IZBEGAVATI GDE JE MOKRO I VLAZNO!!!!

II

- CEO PROCES BI TREBALO DA SE URADI ZA GODINU DANA!!!

PRVA TRI MESECA UKUPNO GLEDANJE JE 15 MINUTA

DRUGA TRI MESECA JE UKUPNO GLEDANJE OD 30 MINUTA

TRECA I ZADNJA TRI MESECA SU GLEDANJE OD 45 MINUTA

III
KONTRAINDIKACIJE:

1. TRUDNICE

2. DECA DO 12 GODINA

3. OSOBE KOJE NE MOGU DA DRZE PRAVU KICMU

4. OSOBE KOJE IMAJU PROBLEME SA OCIMA (UPALE, PECENJE...)



BENEFITI SUNGAZING PRAKSE:

BENEFITI SUNGAZINGA 15 MINUTA PRAKSE:

- UM, MENTALNI BENEFIT

1. MENTALNI i JAK UM

2. SAMOPOUZDANJE

3. POSTOJANOST i STABILNOST UMA

4. OSLOBADJANJE MENTALNOG STRESA i DEPRESIJE

za ostale informacije koje tesko negde mozete jos nabaviti posetite moj sajt: http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/benefitisungazinga.htm

Posebno se zahvaljujem za ove dragocene informacije ovom prilikom Igoru iz Novog Sada koji je zavrsio ovu praksu DO KRAJA jos prosle godine, koji ne sebecno podrzava nas rad!!
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org
shamman

shamman


Broj postova : 20
Join date : 25.02.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Aloha   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimepet oľu 27, 2009 3:52 pm

pasija je napisao/la:
Hvala Shammanu na ponuđenoj pomoći, evo nekoliko pitanja: jučer je Sunce bilo baš čudno jako( u18.16h počeo zadnji sat, a počela sam gledati u 18.25) i jedva sam držala oči otvorene, jal se to tebi događalo? Na 16 min. sam. Drugo pitanje: kako si ti rješavao kontakt sa zemljom, rekla bih da je to ovdje na području Zagreba gotovo nemoguće u zimsko doba. Znam da sam još daleko od toga, ali stalno mi to pitanje dolazi - kako ću odraditi onih godinu dana hodanja po zemlji (pijesku) po 45 min dnevno i koliko je to uopće bitno, mislim, gube li se dobrobiti kompletnog sungazinga ako ne obaviš i to hodanje. Jedino ako potrefim jack pot pa se , kako HRM savjetuje preselim, primjerice, na Maldive ili slično.


meni se to više ne događa jer sam se vec naviknuo ali se dogadjalo, tebi se oko jos nije najvjerovatnije naviklo pa te jos malo `bode´ sunce ali ce proci ... oko se mora naviknuti.... kontakt sa zemljom u jako tankim tenisicama ali jedva cekam ljeto da skinem tenisice i carape.... ne moras hodat mozes nastavit i gledat svaki dan po 15 min u sunce umjesto da hodas.... hodenje je dobro jer imas neke dijelove pinalne žljezde u palčevima na nogama pa ono i to hodanje ti isto povecava pinalnu žljezdu .... samo sigurno sam si svoj majstor i sam najbolje znas kako ti se tijelo ponasa i koliko toga moze podnjesti .. sretn sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
geronimo




Broj postova : 7
Join date : 21.02.2009

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimepet oľu 27, 2009 6:16 pm

Ooooooo soooooleeee miiiiooooo! sunny

Pozdrav zuriteljima Suncevog planetarnog sustava!

Ljudi.... meni je ovo toliko dobro da sam sad poceo gledati i u mjesec Smile ,.....a ponekad ako sam romanticno rasolozen jednim okom mjesec a drugim sunce....sigurno izgledam tada jako smijesno....Al ne, ozbiljno, pitam se dal se i to moze? ...al bez nuspojava poput produzenih ocnjaka, duge dlake te dubokog glasa. Twisted Evil

Pasija, spomenula si da ti je sunce jucer u Zg bilo izuzetno jako i u vrijeme "zlatnog sata", ja sam isto u Zg i mogu to potvrditi...vec sam ranije primjetio da je ponekad sunce izvan zlatnog sata slabije od sunca unutar zlatnog sata...sad nagadjam...ali vjerojatno je tome tako zbog razlicitih atmosferskih prilika i uvjeta kroz dane, iako ja volim na to drugacije gledati...pa smatram da Sunce kao zivo bice poput nas ljudi takodjer ima svoju temperaturu koja uvijek varira. Smile
Ako mi je prejako....npr. vecernje sunce..onda pricekam da postane slabije...ili kako kaze cybermikans trepcem, pogledam u stranu , zaklonim rukom dok mi se postepeno oci ne naviknu.


Zelim Vam svima Sunca, ljubavi, mira i duhovnih realizacija...Hare Krishna!
[Vrh] Go down
Apsolut

Apsolut


Broj postova : 23
Join date : 19.11.2008
Lokacija : MATRIX

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimepet oľu 27, 2009 9:10 pm

geronimo je napisao/la:

Ljudi.... meni je ovo toliko dobro da sam sad poceo gledati i u mjesec Smile ,.....a ponekad ako sam romanticno rasolozen jednim okom mjesec a drugim sunce....sigurno izgledam tada jako smijesno....Al ne, ozbiljno, pitam se dal se i to moze? ...al bez nuspojava poput produzenih ocnjaka, duge dlake te dubokog glasa. Twisted Evil
Što se toga tiče, mjesec je samo neka vrsta slabog, polureflektirajučeg, zakrivljenog, ogledala čija se snaga računa otprilike ovako;
zračenje koje padne na površinu mjeseca, minus količina zračenja upijena površinom, minus količina zrašenja koje nebude odbijena prema zemlji nego prema okolnom svemiru, minus količina koja ne prođe zemljine zaštitne slojeve(mag. polje, ionosferu).
Konačan rezultat je, da je zračenje sa mjeseca preslabo da bi se s njim uopče zamarao.
...Osim ako želiš postati Lycan(vukodlak)... Laughing Laughing Laughing
Uostalom u što češ gledati za mladog mjeseca...??? confused
Ono što se odbija od mjeseca je pretežno samo svjetlo, a sunce ti daje čitav spektar zračenja i to nekoliko puta obilnije.
Na kraju krajeva ŠTO ČE TI SEKUNDARNI IZVOR ENERGIJE KAD IMAŠ PRIMARNI

BE cheers SMART Cool WATCH Shocked SUN sunny
[Vrh] Go down
Nitko




Broj postova : 18
Join date : 28.12.2008

SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitimened oľu 29, 2009 12:34 am

-


Zadnja promjena: Nitko; sub srp 04, 2009 9:45 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici   SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SOLARNA JOGA u hrvatskoj i okolici
[Vrh] 
Stranica 3 / 19.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
 Similar topics
-
» solarna joga
» Solarna joga i Tehta terapija
» Na rubu znanosti - Hira Ratan Manek i solarna joga - 1. i 2. dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: DUHOVNOST :: Solarna Joga-
Forum(o)Bir: