Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 ima li koga pod... SUNCEM

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Apsolut

Apsolut


Broj postova : 23
Join date : 19.11.2008
Lokacija : MATRIX

ima li koga pod... SUNCEM Empty
PostajNaslov: ima li koga pod... SUNCEM   ima li koga pod... SUNCEM Icon_minitimesri stu 19, 2008 5:37 pm

Već skoro 3 godine, skupljam informacije o solarnaj jogi i pratim fenomen Hira Ratan Maneka.

Na početku ove godine i ja, sam počeo prakticirati tu tehniku i došao do niza vrlo
zanimljivih rezultata i zaključaka...

Buduči da sam s priličnim uspjehom došao do faze u kojoj djelovanje ove tehike
postaje mjerljivo, sve sam više uvjeren u istinitost cjelokupnog fenomena.

Zanima me dali je još ko u HR ili možda BIH pokušao prakticirati "gledanje u sunce"
i sa kojim rezultatima. Želio bi radi razmjene informacija i iskustava stupiti u kontakt s onima koji su na tom području samorazvoja postigli bilo kakav napredak.

Stoga je moj prijedlog: ZAŠTO NEOTVORITI TEMU POSVEČENU SAMO SOLARNOJ JOGI

sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
Admin
Admin



Broj postova : 31
Join date : 04.11.2008

ima li koga pod... SUNCEM Empty
PostajNaslov: Re: ima li koga pod... SUNCEM   ima li koga pod... SUNCEM Icon_minitimesri stu 19, 2008 7:18 pm

Apsolut je napisao/la:
Već skoro 3 godine, skupljam informacije o solarnaj jogi i pratim fenomen Hira Ratan Maneka.

Na početku ove godine i ja, sam počeo prakticirati tu tehniku i došao do niza vrlo
zanimljivih rezultata i zaključaka...

Buduči da sam s priličnim uspjehom došao do faze u kojoj djelovanje ove tehike
postaje mjerljivo, sve sam više uvjeren u istinitost cjelokupnog fenomena.

Zanima me dali je još ko u HR ili možda BIH pokušao prakticirati "gledanje u sunce"
i sa kojim rezultatima. Želio bi radi razmjene informacija i iskustava stupiti u kontakt s onima koji su na tom području samorazvoja postigli bilo kakav napredak.

Stoga je moj prijedlog: ZAŠTO NEOTVORITI TEMU POSVEČENU SAMO SOLARNOJ JOGI

sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

Pozdrav Apsolut.
Ja sam inace bio ukljucen u medjunarodne kontakte s Manekom te sam rjesavao njegovu vizu preko naseg veleposlanstva u New Delhiju. Cijeli proces trajao je nekoliko mjeseci - pojavili su se i neki problemi, ali smo na kraju sve uspjesno rijesili tako da je Hira Ratan Manek ovo ljeto gostovao u Hrvatskoj. Povodom toga snimili smo dvije emisije "Na rubu znanosti" u kojima on gostuje, a i objavili smo ovo ljeto veliki intervju s Manekom u 66. broju Svjetlosti. U to vrijeme Manek je odrzao i ekskuzivno predavanje u Zagrebu. Takodjer smo Maneka paralelno snimali i za dokumentarni serijal "Moc Sunca" koji ce vjerojatno biti emitiran sljedece godine i jedna od prica bit ce i o Maneku.

Dok sam dogovarao s Manekom dolazak u Hrvatsku u to me je vrijeme kontaktiralo nekoliko osoba koje se aktivno bave sa Solarnom Jogom u ovoj regiji. Pogledat cu svoju arhivu pa ih mogu kontaktirati da se ukljuce u ovaj forum.

Mislim da je to odlican prijedlog tako da cu tijekom danasnjeg dana otvoriti i posebnu kategoriju u forumu za "Solarnu jogu" gdje se ljudi mogu okupljati i razmjenjivati misljenja. Ako ima jos prijedloga slobodno pisite pa cemo ovaj forum urediti po zeljama ljudi.

Administrator
[Vrh] Go down
https://svjetlost.forumcroatian.com
Admin
Admin



Broj postova : 31
Join date : 04.11.2008

ima li koga pod... SUNCEM Empty
PostajNaslov: Re: ima li koga pod... SUNCEM   ima li koga pod... SUNCEM Icon_minitimeuto stu 25, 2008 10:30 pm

Evo otvorio sam kategoriju "Duhovnost" i forum "Solarna Joga"...ovisno o prijedlozima tako ćemo otvarati i nove kategorije. Sada ću pozvati osobe koje su me kontaktirale tijekom Manekovog posjeta Hrvatskoj...

Admin
[Vrh] Go down
https://svjetlost.forumcroatian.com
Apsolut

Apsolut


Broj postova : 23
Join date : 19.11.2008
Lokacija : MATRIX

ima li koga pod... SUNCEM Empty
PostajNaslov: Re: ima li koga pod... SUNCEM   ima li koga pod... SUNCEM Icon_minitimepet stu 28, 2008 8:44 pm

Odlično!cheers

u zimskom periodu nema tolko "sunčanog posla" pa je idealno za razmjenu informacija
tipa;
>"tad" sam počeo "to" "tako i tako", nakon "toliko vremena" ostvario "ovo",
mislim da je to kod mene "ovako ipalo" zbog "onog"
moj prijedlog je; "..."<
[Vrh] Go down
Sponsored content





ima li koga pod... SUNCEM Empty
PostajNaslov: Re: ima li koga pod... SUNCEM   ima li koga pod... SUNCEM Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ima li koga pod... SUNCEM
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: ADMINISTRACIJA :: Prijedlozi-
Forum(o)Bir: