Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com

Svjetlost Online Portal posvećen je razvoju svijesti i cjelovitom pristupu življenju.
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Najbolja mjesta za gledanje u Sunce

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
dolby




Broj postova : 1
Join date : 01.04.2011

Najbolja mjesta za gledanje u Sunce Empty
PostajNaslov: Najbolja mjesta za gledanje u Sunce   Najbolja mjesta za gledanje u Sunce Icon_minitimepet tra 01, 2011 2:18 am

Pozdrav!

Posto je grad Rijeka "zaklonjen" planinom Ucka, Sunce koje po hidrometeoroloskom zavodu, u Rijeci, zalazi u 19.30 sati, prakticno u Rijeci zalazi u 18.50.

Znam da je prvi sat nakon izlaska Sunca i zadnji sat "safe" za gledanje u Sunce, tako da sam odgledao svoja prva dva dana 40 minuta prije pravog zalaska, pola minute prije nego je Sunce "dotaknulo" planinu Ucka i zaslo.

Jeli moje gledanje u Sunce 40 minuta prije pravog zalaska sigurno za moje oci?
Dali postoji neko iz Rijeke koji gleda u Sunce i odakle ga gleda?
Koje je mjesto najbolje i sa kojeg se mjesta u Rijeci najbolje vidi izlazak Sunca?

Naravno, navedite najbolja mjesta za gledanje izlaska i zalaska i iz ostalih gradova.

Sa postovanjem prema Suncu,
Miro

sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
matija051




Broj postova : 2
Join date : 10.03.2011

Najbolja mjesta za gledanje u Sunce Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja mjesta za gledanje u Sunce   Najbolja mjesta za gledanje u Sunce Icon_minitimepon tra 04, 2011 12:14 am

pa ako si gledao znaci u tom zadnjem satu izmedju 18 30- 19 10 (toliko se vidi u kostreni cca)

po meni je najbolja kostrena, zbog mirne atmosfere i uz more

pozz sunny
[Vrh] Go down
 
Najbolja mjesta za gledanje u Sunce
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svjetlost Online Portal www.svjetlost-online.com :: DUHOVNOST :: Solarna Joga-
Forum(o)Bir: